2024 Pasiekimai

Renginio laikas Renginio vieta Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
2024-02-16-17 Kijevas Austė N. Lora Andriuškienė  VI Tarptautinis konkursas „Zolote zerno“ II vietos diplomas
2024-02-16-17 Kijevas Gustė R. Lora Andriuškienė VI Tarptautinis konkursas „Zolote zerno“ II vietos diplomas
2024-02-16-17 Kijevas Viltė P. Lora Andriuškienė VI Tarptautinis konkursas „Zolote zerno“ III vietos diplomas
2024 -03-01  Vilnius  Jonas B. Karolis Pukinskis  Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas              „VENTUS MUSICALE 2024“  I vietos laureato diplomas, LMTA įsteigtas specialus prizas
2024-03-14  Birštonas Ansamblis: Milena R.(skrabalai)   Eglė B. (fortepijonas)   Denas B. (bosinė gitara)  ir Jonas B. (mušamieji) Darius Daknys, Jūratė Narvilienė, Andrej Pliaskin, Gedvydas Daugėla.  XVI respublikinis meno ir meno mokyklų jaunųjų atlikėjų ansamblių konkursas ,,Muzikuokime drauge“ III vietos diplomas
2024-03- 13-15 Marupė,  (Latvija)   Kira T.  Anatolijus Kavaliauskis Tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Wind Stars 2024″ Grand Prix,
2024-03- 13-15 Marupė,  (Latvija)  Paula C. Anatolijus Kavaliauskis Tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Wind Stars 2024″  I vietos laureato diplomas
2024 03 15 Astana (Kazachstanas) Ansamblis Kamilė V., Deimantas L. ir Žygimantas M., Sigita Jarašienė, Andrej Pliaskin ir Virginijus Vaičiūnas Tarptautinis (Didžioji Britanija, Italija, Kazachstanas) Onlain konkursas – festivalis  „Euro muzic festival“. I vietos diplomas
2024- 03- 17 Vilnius Gojus M. Darius Daknys   V respublikinis Antano Smolskaus birbynės atlikėjų solistų ir ansamblių konkursas III vietos laureato diplomas
2024-03-25 Šiauliai Deimantė E. Roma Brazienė Solfedžio skaitymo iš lapo konkursas I  vieta
2024-03-25 Šiauliai Jonas M. Algirdas Bružas Solfedžio skaitymo iš lapo konkursas I  vieta
2024-03-25 Šiauliai Vytautė L. Roma Brazienė Solfedžio skaitymo iš lapo konkursas II  vieta
2024-03-25 Šiauliai Kira T. Algirdas Bruzas Solfedžio skaitymo iš lapo konkursas II  vieta
2024-03-25 Šiauliai Jonas B. Algirdas Bružas Solfedžio skaitymo iš lapo konkursas III vieta
2024-03-25 Šiauliai Liepa Z. Roma Brazienė Solfedžio skaitymo iš lapo konkursas III vieta
2024 03  28 Birštonas Karina Š. Irina Tautkuvienė  VII respublikinis mažųjų pianistų etiudų konkursas “ Bėgantys pirštukai 2024″ I vietos laureato diplomas
2024-03-29 Šiauliai Denas M. Asta Jablonskienė
 Respublikinis muzikos (meno) mokyklų mokinių solfedžio konkursas
„Saulėtos natos 2024“
II  vietos diplomas
2024-03-29 Šiauliai Motiejus K. Asta Jablonskienė
Respublikinis muzikos (meno) mokyklų mokinių solfedžio konkursas
„Saulėtos natos 2024“
II  vietos diplomas
2024 -03-31 Klaipėda Austė N. Lora Andriuškienė
   VI Respublikinis kanklininkų nuotolinis konkursas ,,Akimirkos žaismas 2024″
 I vietos  diplomas
2024 -03-31 Klaipėda Viltė P. Lora Andriuškienė
  VI Respublikinis kanklininkų nuotolinis konkursas ,,Akimirkos žaismas 2024″
 I vietos  diplomas
2024 -03-31 Klaipėda Agnė K. Laura  Petkienė
  VI Respublikinis kanklininkų nuotolinis konkursas ,,Akimirkos žaismas 2024″
II vietos diplomas
2024 04 13-20 Kaunas DAGNĖ N. Lora Andriuškienė
   IV   Tarptautinis – nuotolinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Laudate pueri“
 I vietos diplomas ir  Nominacija už muzikalumą
2024 04 13-20 Kaunas GUSTĖ R. Lora Andriuškienė
IV   Tarptautinis – nuotolinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Laudate pueri“
I vietos diplomas
2024 04 09  Utena  Karina Š.  Irina Tautkuvienė Respublikinis virtualus muzikos atlikėjų konkursas “ Naujieji atradimai 2024″  I vietos laureato diplomas
 2024 04 09  Utena  Diana S.  Vilija Perney Respublikinis virtualus muzikos atlikėjų konkursas “ Naujieji atradimai 2024″ I vietos laureatų diplomas
2024 04 09 Utena Ansamblis Taidas V. ir Joris U.  Vilija Perney  Respublikinis virtualus muzikos atlikėjų konkursas “ Naujieji atradimai 2024″ I vietos laureatų diplomas
2024 04 09 Utena Augustė J. Zita Bružienė Respublikinis virtualus muzikos atlikėjų konkursas “ Naujieji atradimai 2024″ II vietos laureato diplomas
2024 04 09 Utena duetas Augustė P. (fleita) ir Viltė G. (akordeonas)  Jūratė Rastaitienė ir Zita Bružienė Respublikinis virtualus muzikos atlikėjų konkursas “ Naujieji atradimai 2024″ II vietos laureato diplomas
2024 04 09 Utena Jokūbas Š. Danguolė Jankevičienė Respublikinis virtualus muzikos atlikėjų konkursas “ Naujieji atradimai 2024″ II vietos laureato diplomas
2024 04 09 Utena Taidas V. Vilija Perney Respublikinis virtualus muzikos atlikėjų konkursas “ Naujieji atradimai 2024″ II vietos laureato diplomas
2024 04 09  Utena Joris U. Vilija Perney Respublikinis virtualus muzikos atlikėjų konkursas “ Naujieji atradimai 2024″ II vietos laureato diplomas
2024 04 09 Utena Jovaras R. Vilija Perney Respublikinis virtualus muzikos atlikėjų konkursas “ Naujieji atradimai 2024″ II vietos laureato diplomas
2024 04 09 Utena Ansamblis: Milena R.(skrabalai),  Eglė B. (fortepijonas),  Denas B. (bosinė gitara),  ir Jonas B. (mušamieji) Darius Daknys, Jūratė Narvilienė,  Andrej Pliaskin,  Gedvydas Daugėla. Respublikinis virtualus muzikos atlikėjų konkursas “ Naujieji atradimai 2024″ III vietos laureato diplomas
2024- 04- 25   Kupiškis  Jokūbas V.  Karolis Pukinskis   I  tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas “Muzikos gūsis 2024”  II vietos laureato diplomas
2024- 04- 25 Kupiškis Emilė K. Karolis Pukinskis  I  tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas “Muzikos gūsis 2024” III vietos laureato diplomas
2024- 04- 25 Kupiškis Jonas B. Karolis Pukinskis  I  tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas “Muzikos gūsis 2024” I vietos laureato
2024- 04- 25 Kupiškis Meda R. Jūratė Rastaitienė  I  tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas “Muzikos gūsis 2024” II vietos laureato diplomas
2024-04-27 Vilnius Dagnė N. Lora Andriuškienė  II Respublikinis kanklių atlikėjų konkursas Diplomanto diplomas
2024 04 26  Šiauliai Karina Š. Irina Tautkuvienė   II respublikinis jaunųjų pianistų konkursas ,,Capriccio 24″ I vietos diplomas
2024 04 26  Šiauliai Ieva B. Jūratė Narvilienė  II respublikinis jaunųjų pianistų konkursas ,,Capriccio 24″ I vietos diplomas
2024- 04- 19-20 Kaunas Augustė J. Zita Bružienė  XV tarptautinis akordeonistų konkursas ,,ASCOLTATE“ online I vietos laureato diplomas
2024- 04- 19-20 Kaunas Matas Š. Zita Bružienė  XV tarptautinis akordeonistų konkursas ,,ASCOLTATE“ online II vietos laureato diplomas
2024- 04- 19-20 Kaunas Diana S. Vilija Perney  XV tarptautinis akordeonistų konkursas ,,ASCOLTATE“ online I vietos laureato diplomas
2024- 04- 19-20 Kaunas Taidas V. Vilija Perney  XV tarptautinis akordeonistų konkursas ,,ASCOLTATE“ online I vietos laureato diplomas
2024- 04- 19-20 Kaunas Joris U. Vilija Perney  XV tarptautinis akordeonistų konkursas ,,ASCOLTATE“ online I vietos laureato diplomas
2024 05 11 Kelmė Karina Š. Irina Tautkuvienė  Tarptautinis jaunųjų pianistų virtualus konkursas ,,Klasikos garsai“ I vietos  laureato diplomas
2024 05 11 Kelmė Ieva B. Jūratė Narvilienė  Tarptautinis jaunųjų pianistų virtualus konkursas ,,Klasikos garsai“ III vietos laureato diplomas
2024-05-15  Klaipėda Luknė D. ir Jorė Z. Lora Andriuškienė
  V respublikinis I–VIII klasių kanklininkų konkursas „Dainuojančios kanklės 2024“
I vietos diplomas
2024-05-15  Klaipėda Austė N. ir Viltė P. Lora Andriuškienė V respublikinis I–VIII klasių kanklininkų konkursas „Dainuojančios kanklės 2024“ I vietos diplomas
2024-05-15  Klaipėda Ainė K. Lora Andriuškienė V respublikinis I–VIII klasių kanklininkų konkursas „Dainuojančios kanklės 2024“ II vietos diplomas

Informacija atnaujinta — 2024-05-16 | << ATGAL

Šiaulių „Dainų muzikos mokykla“
Įstaigos kodas 191819380
A. s.
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 26, LT-78273 Šiauliai.
Telefonas (8 41) 55 27 78
Faksas (8 41) 55 27 78
El. p. dumm@splius.lt

2024 © Šiaulių Dainų muzikos mokykla
Accessibility