Pasiekimai (archyvas)

Šiaulių 2-osios muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras (vadovas Anatolijus Kavaliauskis) pelnė 2011-ųjų metų „AUKSO PAUKŠTĖS“ nominaciją „Naujai suspindusi žvaigždė“.

Šiaulių 2-osios muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras (vadovas Anatolijus Kavaliauskis)  2011 m. gegužės 27 d. Panevėžyje vykusiame XI Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionate savo amžiaus grupėje buvo pripažintas geriausiu Lietuvoje koncertiniu orkestru, pelnė GRAND PRIX diplomą už geriausiai atliktą privalomą kūrinį. Orkestro vadovas Anatolijus Kavaliauskis šios orkestro grupės kategorijoje buvo pripažintas geriausiu dirigentu.

Šiaulių 2-osios muzikos mokyklos lietuvių liaudies instrumentų orkestras (vadovai Lora Andriuškienė ir Darius Daknys) laimėjo 2009-ųjų metų nominaciją „Geriausias liaudies instumentų orkestras ir vadovas“ ir ta proga 2010 m. kovo 25 d. orkestras buvo apdovanotas Lietuvos liaudies kultūros centro drauge su Pasaulio lietuvių dainų šventės fondu įsteigta „AUKSO PAUKŠTE“Apdovanojimo įteikimo šventė vyko Šiaulių 2-ojoje muzikos mokykloje.


 

KONKURSŲ, FESTIVALIŲ PRIZININKAI  

2016 m.

Renginio laikas Renginio vieta Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
2016-02-03 Šiauliai Austėja Liutkutė Lora Andriuškienė II-asis respublikinis konkursas – seminaras „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ I vietos laureato diplomas
2016-02-03 Šiauliai Akvilė Perminaitė Lora Andriuškienė II-asis respublikinis konkursas – seminaras „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ I vietos laureato diplomas
2016-02-03 Šiauliai Jokūbas Andrulis Darius Daknys II-asis respublikinis konkursas – seminaras „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ I vietos laureato diplomas
2016-02-03 Šiauliai Karolis Aksenavičius Darius Daknys II-asis respublikinis konkursas – seminaras „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ I vietos laureato diplomas
2016-02-03 Šiauliai Ignė Grigytė Lora Andriuškienė II-asis respublikinis konkursas – seminaras „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ II vietos laureato diplomas
2016-02-03 Šiauliai Emilija Tomašūnaitė Lora Andriuškienė II-asis respublikinis konkursas – seminaras „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ II vietos laureato diplomas
2016-02-03 Šiauliai Domantas Kalinas Darius Daknys II-asis respublikinis konkursas – seminaras „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ II vietos laureato diplomas
2016-02-03 Šiauliai Dagnė Norvilaitė Lora Andriuškienė II-asis respublikinis konkursas – seminaras „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ III vietos laureato diplomas
2016-02-03 Šiauliai Evija Pranckūnaitė Lora Andriuškienė II-asis respublikinis konkursas – seminaras „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ III vietos laureato diplomas
2016-02-03 Šiauliai Liveta Galvelytė Lora Andriuškienė II-asis respublikinis konkursas – seminaras „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ III vietos laureato diplomas
2016-02-03 Šiauliai Greta Vaicekauskaitė Laura Petkienė II-asis respublikinis konkursas – seminaras „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ III vietos laureato diplomas
2016-02-21 Vilnius Karolis Aksenavičius Darius Daknys II-asis respublikinis Antano Smolskaus birbynės atlikėjų konkursas I laipsnio laureato diplomas
2016-02-21 Vilnius Jokūbas Andrulis Darius Daknys II-asis respublikinis Antano Smolskaus birbynės atlikėjų konkursas II laipsnio laureato diplomas
2016-03-05 Alytus Eglė Mockaitytė Sigita Zemitaitė III-asis tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika“ Laureato diplomas
2016-03-15 Šiauliai Ieva Barkutė Eugenija Balvočienė IV Šiaulių miesto muzikos (menų) mokyklų solfedžio konkursas II vieta
2016-03-15 Šiauliai Gaudencija Januškaitė Eugenija Balvočienė IV Šiaulių miesto muzikos (menų) mokyklų solfedžio konkursas II vieta
2016-03-15 Šiauliai Vigantė Virmauskaitė Eugenija Balvočienė IV Šiaulių miesto muzikos (menų) mokyklų solfedžio konkursas III vieta
2016-03-18-20 Kaunas Vytautas Doniela Anatolijus Kavaliauskis XXIV Juozo Pakalnio respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas II vieta
2016-04-16 Panevėžys Pučiamųjų instrumentų orkestras Anatolijus Kavaliauskis XVI atviras pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatas C kategorija III vieta
2016-05-21 Panevėžys Kanklininkių trio Lora Andriuškienė VII respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies bei mišrių instrumentinių ansamblių konkursas-festivalis “Tirlytis 2016″ III laipsnio diplomas
2016-05-25 Radviliškis Emilija Žiupsnytė Jovita Vengrienė I-asis respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Polifonija ir aš“ III vieta
2016-05-31 Šiauliai Ugnė  Gočelkytė Zita Bružienė I-asis regioninis akordeono muzikos konkursas „DRAUGYSTĖS TILTAI” I vietos laureato diplomas
2016-05-31 Šiauliai Emilija Prascevičiūtė Zita Bružienė I-asis regioninis akordeono muzikos konkursas „DRAUGYSTĖS TILTAI” I vietos laureato diplomas
2016-05-31 Šiauliai Rokas Krencius Zita Bružienė I-asis regioninis akordeono muzikos konkursas „DRAUGYSTĖS TILTAI” III vietos laureato diplomas
2016-05-31 Šiauliai Gabrielius Zauragas Linas Onaitis I-asis regioninis akordeono muzikos konkursas „DRAUGYSTĖS TILTAI” I vietos laureato diplomas
2016-05-31 Šiauliai Mantas Lukošiūnas Linas Onaitis I-asis regioninis akordeono muzikos konkursas „DRAUGYSTĖS TILTAI” II vietos laureato diplomas
2016-05-31 Šiauliai  Matas Vladyka Linas Onaitis I-asis regioninis akordeono muzikos konkursas „DRAUGYSTĖS TILTAI” III vietos laureato diplomas
2016-05-31 Šiauliai Adelija Razminaitė Janina Mažonaitė I-asis regioninis akordeono muzikos konkursas „DRAUGYSTĖS TILTAI” II vietos laureato diplomas
2016-05-31 Šiauliai Nojus Čirvinskas Janina Mažonaitė I-asis regioninis akordeono muzikos konkursas „DRAUGYSTĖS TILTAI” II vietos laureato diplomas
2016-05-31 Šiauliai Abigail Maria Parker  Danguolė Jankevičienė I-asis regioninis akordeono muzikos konkursas „DRAUGYSTĖS TILTAI” II vietos laureato diplomas
2016-05-31 Šiauliai Justina Vasiliauskaitė  Danguolė Jankevičienė I-asis regioninis akordeono muzikos konkursas „DRAUGYSTĖS TILTAI” III vietos laureato diplomas
2016-05-31 Šiauliai Kipras Spulginas ir Eva Gaudinskaitė Janina Mažonaitė, Linas Onaitis I-asis regioninis akordeono muzikos konkursas „DRAUGYSTĖS TILTAI” II vietos laureato diplomas
2016-05-31 Šiauliai Aleksandras Pniauskas ir Kotryna Kirklytė Janina Mažonaitė I-asis regioninis akordeono muzikos konkursas „DRAUGYSTĖS TILTAI” II vietos laureato diplomas
2016-05-31 Šiauliai G. Zauragas,  K. Kirklytė,   G. Nosamaitė,  V.Staražinskas ir M.Lukošiūnas Linas Onaitis I-asis regioninis akordeono muzikos konkursas „DRAUGYSTĖS TILTAI” I vietos laureato diplomas
2016-06-04 Vilnius Andrėja Vasiliauskaitė Algirdas Bružas VII nacionalinis moksleivių muzikos kūrinių konkursas “MANO NATA” Diplomantė
2016-06-04 Vilnius Lukas Aluzas Algirdas Bružas VII nacionalinis moksleivių muzikos kūrinių konkursas “MANO NATA” Diplomantas
2016-07-16-28 Kranev (Bulgarija) Jaunių choras „Versmė“ Eugenija Balvočienė VII tarptautinis vaikų ir jaunimo kūrybos festivalis-konkursas    „Volna Idej 2016“ I laipsnio laureato diplomas
2016-10-27-29 Pärnu (Estija) Adelija Razminaitė Janina Mažonaitė XXXIV-asis akordeono muzikos festivalis-konkursas II vieta
2016-10-27-29 Pärnu (Estija) Kipras Spulginas Janina Mažonaitė XXXIV-asis akordeono muzikos festivalis-konkursas III vieta
2016-10-27-29 Pärnu (Estija) Ugnė Gočelkytė Zita Bružienė XXXIV-asis akordeono muzikos festivalis-konkursas III vieta
2016-11-03-06 Praha (Čekija) Gabrielius Zauragas Linas Onaitis  Tarptautinis festivalis-konkursas “International Accordion Days in Prague” II vietos laureato diplomas
2016-11-03-06 Praha (Čekija) Gabrielius Zauragas, Kotryna Kirklytė, Gabrielė Nosamaitė, Rokas Krencius ir Mantas Lukošiūnas Linas Onaitis  Tarptautinis festivalis-konkursas “International Accordion Days in Prague” II vietos laureato diplomas
2016-11-25 Šiauliai Adelija Razminaitė Janina Mažonaitė XI tarptautinis festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“ I laipsnio laureato diplomas
2016-11-25 Šiauliai Kipras Spulginas Janina Mažonaitė XI tarptautinis festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“ I laipsnio laureato diplomas
2016-11-25 Šiauliai Ugnė Gočelkytė Zita Bružienė XI tarptautinis festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“ I laipsnio laureato diplomas
2016-11-25 Šiauliai Darvydas Zalepūga Zita Bružienė XI tarptautinis festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“ II laipsnio laureato diplomas
2016-11-25 Šiauliai Gabrielius Zauragas, Kotryna Kirklytė, Gabrielė Nosamaitė, Rokas Krencius ir Mantas Lukošiūnas Linas Onaitis XI tarptautinis festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“ II laipsnio laureato diplomas
2016-11-25 Šiauliai Gabrielius Zauragas Linas Onaitis XI tarptautinis festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“ III laipsnio laureato diplomas
2016-11-25 Šiauliai Rokas Krencius Zita Bružienė XI tarptautinis festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“ III laipsnio laureato diplomas
2016-11-25 Šiauliai Emilija Prascevičiūtė Zita Bružienė XI tarptautinis festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“ III laipsnio laureato diplomas
2016-12-15 Šiauliai Jorūnė Paslavičiūtė Olga Avdejeva Dainiaus Trinkūno Lietuvos jaunųjų pianistų festivalis-konkursas Laureatė
2016-12-15 Šiauliai Deimantė Kisieliūtė Karolina Butrimavičienė Dainiaus Trinkūno Lietuvos jaunųjų pianistų festivalis-konkursas Laureatė
2016-12-15 Šiauliai Ema Skrebytė Karolina Butrimavičienė Dainiaus Trinkūno Lietuvos jaunųjų pianistų festivalis-konkursas Diplomantė

 

2015 m.

Renginio laikas Renginio vieta Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
2015-02-06 Kelmė Kanklininkių ansamblis „Saulėtos mergaitės“ Kristina Kuprytė III respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“ laureato diplomas
2015-02-06 Kelmė Kanklininkių duetas: Evija Pranckūnaitė ir Emilija Tomašūnaitė Lora Andriuškienė III respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“ I laipsnio diplomas
2015-02-06 Kelmė Kanklininkių ansamblis Lora Andriuškienė III respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“ II laipsnio diplomas
2015-02-07 Pakruojis Erika Danilovaitė Darius Daknys Jaunųjų skrabalininkų varžytuvės III vieta
2015-03-08 Vilnius Karolis Aksenavičius Darius Daknys XII respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas I laipsnio diplomas
2015-03-08 Vilnius Jokūbas Andrulis Darius Daknys XII respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas laureato diplomas
2015-03-08 Vilnius Erika Danilovaitė Kristina Kuprytė XII respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas III laipsnio diplomas
2015-03-21 Vilnius Mykolas Kazanavičius Jovita Vengrienė VI Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkursas „Šypsenėlė“ diplomas
2015-03-25 Plungė Fleitų trio „Natos“ Jūratė Rastaitienė VIII tarptautinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų ansamblių festivalis-konkursas „Pavasario trimitai 2015“ I vieta
2015-03-29 Cēsis (Latvija) Šiaulių pučiamųjų instrumentų orkestras Anatolijus Kavaliauskis III tarptautinis pučiamųjų instrumentų orkestrų konkursas „Baltic Open“ diplomas
2015-04-22/25 Pula (Kroatija) Justina Vasiliauskaite Danguolė Jankevičienė 40 tarptautinis akordeonistų konkursas II vieta
2015-04-24/26 Kaunas Emilija Prascevičiūtė Zita Bružienė XI tarptautinis akordeonistų konkursas „Ascoltate 2015“ II vieta
2015-05-09 Šiauliai Birbynininkų ansamblis Darius Daknys IV tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas II laipsnio diplomas
2015-05-09 Šiauliai Kanklininkių kvintetas Lora Andriuškienė IV tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas III laipsnio diplomas
2015-05-09 Šiauliai Kanklininkių ansamblis „Saulėtos mergaitės“ Kristina Kuprytė IV tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas III laipsnio diplomas
2015-05-09 Šiauliai Kanklininkių duetas: Evija Pranckūnaitė ir Emilija Tomašūnaitė Lora Andriuškienė IV tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas diplomas
2015-05-09 Šiauliai Kanklininkių duetas: Akvilė Perminaitė ir Livija Valiūtė Lora Andriuškienė ir Laura Urbonaitė IV tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas diplomas
2015-06-05 Pesaro (Italija) Jaunių choras „Versmė“ Eugenija Balvočienė Tarptautinis vaikų ir jaunimo kūrybos festivalis-konkursas „Grand Festival 2015“ I laipsnio laureato diplomas
2015-09-22 – 2015-10-02 Italija Abigail Maria Parker Danguolė Jankevičienė Tarptautinis konkursas „Premia della citta Lanciano“ III vieta

 

2014 m.

Renginio laikas Renginio vieta Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
2014-04-08 Šiauliai Marija Zubareva Eugenija Balvočienė III Šiaulių miesto muzikos (menų) mokyklų solfedžio konkursas III vieta
2014-04-12 Kaunas Monika Kazakevičiūtė Anatolijus Kavaliauskis XXII Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas III vietos laureato diplomas
2014-04-14 Kretinga Mišrus tautinių instrumentų trio:Karolis Aksenavičius, Paulina Nemaniutė, Liveta Galvelytė Lora Andriuškienė,
Darius Daknys
III respublikinis tautinių instrumentų kamerinių ansamblių festivalis-konkursas laureato diplomas
2014-05-09 Panevėžys Mišrus ansamblis Darius Daknys, Lora Andriuškienė VI respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies bei mišrių instrumentų ansamblių festivalis-konkursas „Tirlytis“ II laipsnio diplomas
2014-05-09 Panevėžys Mišrus ansamblis Darius Daknys, Linas Onaitis VI respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies bei mišrių instrumentų ansamblių festivalis-konkursas „Tirlytis“ II laipsnio diplomas
2014-05-09 Panevėžys Mišrus ansamblis Janina Fokienė, Lora Andriuškienė, Jūratė Narvilienė VI respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies bei mišrių instrumentų ansamblių festivalis-konkursas „Tirlytis“ III laipsnio diplomas
2014-05-09 Panevėžys Mišrus ansamblis Jūratė Rastaitienė, Darius Daknys, Lora Andriuškienė VI respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies bei mišrių instrumentų ansamblių festivalis-konkursas „Tirlytis“ III laipsnio diplomas
2014-06-14/15 Roseto degli Abruzzi (Italija) Abigail Maria Parker Danguolė Jankevičienė VIII akordeono muzikos meno festivalio tarptautinis konkursas „Italia Award“ I vieta
2014-06-14/15 Roseto degli Abruzzi (Italija) Patricija Andriulytė Danguolė Jankevičienė VIII akordeono muzikos meno festivalio tarptautinis konkursas „Italia Award“ I vieta
2014-06-14/15 Roseto degli Abruzzi (Italija) Gabrielius Zauragas Linas Onaitis VIII akordeono muzikos meno festivalio tarptautinis konkursas „Italia Award“ II vieta
2014-06-14/15 Roseto degli Abruzzi (Italija) Mišrus ansamblis Darius Daknys, Linas Onaitis VIII akordeono muzikos meno festivalio tarptautinis konkursas „Italia Award“ I vieta
2014-06-14/15 Roseto degli Abruzzi (Italija) Emilija Prascevičiūtė Zita Bružienė VIII akordeono muzikos meno festivalio tarptautinis konkursas „Italia Award“ Grand Prix
2014-10-23/25 Pärnu (Estija) Justinas Marozas Janina Mažonaitė XXXII tarptautinis Pärnu akordeono muzikos festivalis-konkursas III vieta
2014-10-24 Alytus Kanklininkių ansamblis Kristina Kuprytė IV respublikinis lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“ I vieta
2014-11-20 Šiauliai Romena Mikalkėnaitė Danguolė Jankevičienė X tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“ III laipsnio laureato diplomas
2014-11-20 Šiauliai Emilija Prascevičiūtė Zita Bružienė X tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“ III laipsnio laureato diplomas
2014-11-20 Šiauliai Gabrielius Zauragas Linas Onaitis X tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“ II laipsnio laureato diplomas

 

2013 m.

Renginio laikas Renginio vieta Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
2013-02-15 Kelmė Emilija Tomašūnaitė,
Evija Pranckūnaitė,
Jokūbas Andrulis
Lora Andriuškienė,
Darius Daknys
Respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“ III laipsnio diplomas
2013-03-01 Vilnius Karolis Aksenavičius Darius Daknys XI Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas II laipsnio diplomas
2013-03-01 Vilnius Jokūbas Andrulis Darius Daknys XI Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas laureato diplomas
2013-03-01 Vilnius Gustas Jurgelionis Darius Daknys XI Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas laureato diplomas
2013-03-01 Vilnius Erika Danilovaitė Kristina Kuprytė XI Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas laureato diplomas
2013-03-01 Vilnius Augustina Perminaitė Kristina Kuprytė XI Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas laureato diplomas
2013-03-01 Vilnius Greta Jakutytė Kristina Kuprytė XI Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas laureato diplomas
2013-03-01 Vilnius Evelina Zaveckaitė Lora Andriuškienė XI Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas laureato diplomas
2013-03-10 Ukmergė Mušamųjų instrumentų ansamblis Aurimas Povilaitis Tarptautinis būgnų ir perkusijos festivalis-konkursas 3 vieta
2013-04-03/04 Vilnius Tautvydas Fabijonavičius Zita Bružienė Lietuvos akordeonistų konkursas Vilnius 2013 diplomantas
2013-04-03/04 Vilnius Adrija Buturlakina Danguolė Jankevičienė Lietuvos akordeonistų konkursas Vilnius 2013 diplomantė
2013-04-08 Radviliškis Ema Skrebytė Karolina Kirstukaitė II-asis respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“ 3 laureato vieta
2013-04-08 Radviliškis Geismantė Žukauskaitė Karolina Kirstukaitė II-asis respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“ diplomantė
2013-04-24 Šiauliai Andrėja Vasiliauskaitė Algirdas Bružas Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau mama“ 3 laureato vieta
2013-05-04 Šiauliai Birbynininkų duetas:
Gustas Jurgelionis,
Titas Karvelis
Darius Daknys III-asis tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas II laipsnio diplomas
2013-05-04 Šiauliai Liaudies instrumentų trio:
Evija Pranckūnaitė,
Emilija Tomašūnaitė,
Jokūbas Andrulis
Lora Andriuškienė,
Darius Daknys
III-asis tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas II laipsnio diplomas
2013-05-04 Šiauliai Mišrus ansamblis:
Viktoras Šelmakovas,
Algis Teresevičius,
Domantas Kalinas,
Evelina Zaveckaitė,
Liveta Galvelytė
Lora Andriuškienė,
Darius Daknys
III-asis tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas III laipsnio diplomas
2013-05-04 Šiauliai Kanklininkių ansamblis:
Emilija Bučinskaitė,
Greta Jakutytė,
Augustina Perminaitė,
Erika Danilovaitė
Kristina Kuprytė III-asis tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas II laipsnio diplomas
2013-11-23 Gargždai Emilija Tomašūnaitė Lora Andriuškienė I respublikinis lietuviškos autorinės kanklių muzikos konkursas „Minijos vingiai“ I laipsnio diplomas
2013-11-23 Gargždai Emilija Bučinskaitė Kristina Kuprytė I respublikinis lietuviškos autorinės kanklių muzikos konkursas „Minijos vingiai“ I laipsnio diplomas
2013-11-23 Gargždai Kanklininkių ansamblis:
Emilija Bučinskaitė,
Greta Jakutytė,
Augustina Perminaitė,
Erika Danilovaitė
Kristina Kuprytė I respublikinis lietuviškos autorinės kanklių muzikos konkursas „Minijos vingiai“ I laipsnio diplomas

2012 m.

Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
Pučiamųjų instrumentų orkestras Anatolijus Kavaliauskis Lietuvos liaudies kultūros centro nominacija
„Aukso paukštė“
Mušamųjų instrumentų ansamblis Aurimas Povilaitis Tarptautinis būgnų ir perkusijos festivalis-konkursas laureatas, apdovanotas Lindos Maxey vardiniu diplomu
Kanklių kvartetas:
Karolina Mažeikaitė,
Giedrė Tautkutė,
Irma Bečelytė,
Paulina Nemaniutė
Lora Andriuškienė II Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinių instrumentų kamerinių ansamblių festivalis-konkursas laureato diplomas
Gabrielė Sutkutė Eugenija Balvočienė II Šiaulių muzikos (meno) mokyklų solfedžio konkursas III vieta
Edvardas Šimkevičius Anatolijus Kavaliauskis XX Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas II vietos laureato diplomas
Augustina Perminaitė Kristina Kuprytė Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ I vietos laureato diplomas
Erika Danilovaitė Kristina Kuprytė Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ II vietos laureato diplomas
Emilija Bučinskaitė Kristina Kuprytė Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ diplomantė
Greta Jakutytė Kristina Kuprytė Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ diplomantė
Donata Žukauskaitė Kristina Kuprytė Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ diplomantė
Emilija Tomašūnaitė Lora Andriuškienė Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ II vietos laureato diplomas
Evelina Zaveckaitė Lora Andriuškienė Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ II vietos laureato diplomas
Paulina Nemaniutė Lora Andriuškienė Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ II vietos laureato diplomas
Karolina Mažeikaitė Lora Andriuškienė Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ II vietos laureato diplomas
Liveta Galvelytė Lora Andriuškienė Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ III vietos laureato diplomas
Giedrė Tautkutė Lora Andriuškienė Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ III vietos laureato diplomas
Evija Pranckūnaitė Lora Andriuškienė Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ III vietos laureato diplomas
Beatričė Karvelytė Lora Andriuškienė Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ diplomantė
Edita Jareckaitė Lora Andriuškienė Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ diplomantė
Viktoras Šelmakovas Darius Daknys Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ II vietos laureato diplomas
Gustas Jurgelionis Darius Daknys Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ II vietos laureato diplomas
Karolis Aksenavičius Darius Daknys Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ II vietos laureato diplomas
Titas Karvelis Darius Daknys Konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ III vietos laureato diplomas
Domantė Devenytė Jūratė Narvilienė Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Klasikos garsai“ diplomantė
Lietuvių liaudies instrumentų ansamblis Lora Andriuškienė ir Darius Daknys V respublikinis vaikų ir jaunimo Liaudies bei mišrių instrumentų ansamblių festivalis-konkursas „Tirlytis“ I laipsnio diplomas
Emilija Bučinskaitė Algirdas Bružas Moksleivių muzikos kūrinių konkursas diplomantė
Giedrė Tautkutė Algirdas Bružas Moksleivių muzikos kūrinių konkursas diplomantė
Simonas Juknevičius Danguolė Jankevičienė IX tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ laureato diplomas
Adrija Buturlakina Danguolė Jankevičienė IX tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ laureato diplomas
Emilija Prascevičiūtė Zita Bružienė IX tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ laureato diplomas
Tautvydas Fabijonavičius Zita Bružienė IX tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ laureato diplomas

2011 m.

 

Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
Simonas Juknevičius Danguolė Jankevičienė I respublikinis akordeonininkų konkursas „Liepsnojantys akordeonai – 2011“ I laipsnio diplomas
Adrija Buturlakina Danguolė Jankevičienė I respublikinis akordeonininkų konkursas „Liepsnojantys akordeonai – 2011“ II laipsnio diplomas
Mišrus vokalinis ansamblis Asta Jablonskienė VII-asis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“ II laipsnio diplomas
Evelina Tiškevičiūtė Jovita Vengrienė IV respublikinis jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkursas „Šypsenėlė“ diplomantė
Gustas Jurgelionis Darius Daknys X respublikinis  J.Švedo konkursas laureato diplomas
Viktoras Šelmakovas Darius Daknys X respublikinis  J.Švedo konkursas laureato diplomas
Evelina Zaveckaitė Lora Andriuškienė X respublikinis  J.Švedo konkursas laureato diplomas
Irma Bečelytė Lora Andriuškienė X respublikinis  J.Švedo konkursas laureato diplomas
Karolina Mažeikaitė Lora Andriuškienė X respublikinis  J.Švedo konkursas laureato diplomas
Erika Danilovaitė Kristina Kuprytė X respublikinis  J.Švedo konkursas laureato diplomas
Mišrus vokalinis ansamblis Asta Jablonskienė Respublikinis muzikos festivalis-konkursas „Dainuoju gimtiesiems šilams“ II vieta
Tautvydas Macas Janina Mažonaitė Respublikinis akordeonistų konkursas Vilnius 2011 III vieta
Simonas Juknevičius Danguolė Jankevičienė Respublikinis akordeonistų konkursas Vilnius 2011 diplomantas
Pučiamųjų instrumentų orkestras Anatolijus Kavaliauskis XI Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionatas Grand Prix
Inesa Burkevičiūtė Eugenija Balvočienė II Šiaulių krašto muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas I vieta
Klaudija Bružaitė Roma Brazienė II Šiaulių krašto muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas I vieta
Edvardas Šimkevičius Anatolijus Kavaliauskis IV jaunųjų atlikėjų mediniais ir variniais pučiamaisiais instrumentais konkursas „Jūros fanfaros 2011“ I vietos diplomas
Liveta Galvelytė Lora Andriuškienė Respublikinis meninės raiškos mokinių konkursas „Iš močiutės skrynios“ I vietos laureato diplomas
Evelina Zaveckaitė Lora Andriuškienė Respublikinis meninės raiškos mokinių konkursas „Iš močiutės skrynios“ II vietos laureato diplomas
Beatričė Karvelytė Lora Andriuškienė Respublikinis meninės raiškos mokinių konkursas „Iš močiutės skrynios“ II vietos laureato diplomas
Evija Pranckūnaitė Lora Andriuškienė Respublikinis meninės raiškos mokinių konkursas „Iš močiutės skrynios“ II vietos laureato diplomas
Augustina Perminaitė Kristina Kuprytė Respublikinis meninės raiškos mokinių konkursas „Iš močiutės skrynios“ I vietos laureato diplomas
Inga Teresevičiūtė Kristina Kuprytė Respublikinis meninės raiškos mokinių konkursas „Iš močiutės skrynios“ II vietos laureato diplomas
Tautvydas Macas Janina Mažonaitė Tarptautinis akordeonistų konkursas „Città di Lanciano“ Italijoje III laipsnio laureato diplomas
Dovydas Misiūnas Asta Jablonskienė VIII-asis respublikinis vaikų ir jaunimo pramoginės muzikos festivalis-konkursas „Šypsenėle, nepabėk! 2011“ diplomantas


2010 m.

Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
Gabrielius Zauragas Linas Onaitis VIII tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ III laipsnio diplomas
Kotryna Kirklytė Janina Mažonaitė VIII tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ III laipsnio diplomas
Tautvydas Macas Janina Mažonaitė VIII tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ III laipsnio diplomas
Simonas Juknevičius Danguolė Jankevičienė VIII tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ III laipsnio diplomas
Kornelija Goštautaitė Zita Bružienė VIII tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ II laipsnio diplomas
Styginių instrumentų orkestras Alma Balčiūnaitė Respublikinis vaikų ir jaunimo lengvosios muzikos festivalis-konkursas „Vėjavaikiai 2010“ III vietos laureatas
Mindaugas Venclovas Aurimas Povilaitis XVIII respublikinis J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkursas III vieta
Inesa Burkevičiūtė Eugenija Balvočienė Šiaulių miesto chorinio dainavimo solfedžio konkursas II vieta

2009 m.

Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
Lietuvių liaudies instrumentų orkestras Lora Andriuškienė
Darius Daknys
Lietuvos liaudies kultūros centro nominacija
„Aukso paukštė“
Kornelija Goštautaitė Zita Bružienė XIX tarptautinis konkursas „Città di Lanciano“ Italijoje III laipsnio laureato diplomas
Lukrecija Klovaitė Vilija Perney XIX tarptautinis konkursas „Città di Lanciano“ Italijoje III laipsnio laureato  diplomas
Gabrielė Lingytė Roma Brazienė Šiaulių apskrities muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas I vieta
Kotryna Šlivinskaitė Roma Brazienė Šiaulių apskrities muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas II vieta
Ugnė Jurytė Roma Brazienė Šiaulių apskrities muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas III vieta
Styginių kvartetas:
Jorūnė Sakalauskaitė
Rūta Vaičiūtė
Justina Kalvelytė
Roberta Stanaitytė
Alma Balčiūnaitė Respublikinis vaikų ir jaunimo lengvosis muzikos festivalis-konkursas „Vėjavaikiai 2009“ I vietos laureatas
Ernesta Zaveckaitė Lora Andriuškienė IX respublikinis  J.Švedo konkursas laureatė
Gustas Jurgelionis Darius Daknys IX respublikinis  J.Švedo konkursas laureatas
Giedrius Putriūnas Darius Daknys IX respublikinis  J.Švedo konkursas diplomantas
Dovydas Gedrimas Darius Daknys IX respublikinis  J.Švedo konkursas diplomantas
Kotryna Kirklytė Janina Mažonaitė VIII Lietuvos akordeonistų konkursas Vilniuje diplomantė
Kornelija Goštautaitė Zita Bružienė VIII Lietuvos akordeonistų konkursas Vilniuje laureato diplomas
Eglė Bartkevičiūtė Janina Mažonaitė VIII Lietuvos akordeonistų konkursas Vilniuje diplomantė
Justė Ganusauskaitė Jovita Vengrienė III respublikinis jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkursas „Šypsenėlė“ diplomantė
Gabrielė Navickaitė Jūratė Narvilienė III respublikinis jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkursas „Šypsenėlė“ diplomantė
Ansamblis:
Alina Taran
Gabija Barkauskaitė
Olga Avdejeva III respublikinis jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkursas „Šypsenėlė“ diplomantės

2008 m.

Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
Tautvydas Macas Janina Mažonaitė VII tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ III laipsnio laureato diplomas
Kornelija Goštautaitė Zita Bružienė VII tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ III laipsnio laureato diplomas
Eglė Bartkevičiūtė Janina Mažonaitė VII tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ I laipsnio laureato diplomas
Greta Pupkutė Marytė Markevičienė VII tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ Grand Prix
Dovydas Slabys Linas Onaitis VII tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ III laipsnio laureato diplomas
Kanklininkių ansamblis Lora Andriuškienė II tarptautinis P.Stepulio kamerinių tautinės muzikos instrumentų ansamblių festivalis-konkursas II vieta
Mišrus ansamblis Lora Andriuškienė
Darius Daknys
Linas Onaitis
Respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies bei mišrių instrumentų ansamblių festivalis-konkursas „Tirlytis“ I vieta
Lietuvių liaudies instrumentų orkestras Lora Andriuškienė
Darius Daknys
Respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies bei mišrių instrumentų ansamblių festivalis-konkursas „Tirlytis“ II vieta

2007 m.

Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
Žilvinas Adomaitis Petras Kryžanauskas Karalienės Mortos premijos diplomantas
Eglė Bartkevičiūtė Janina Mažonaitė Tarptautinis konkursas-festivalis „Skambėk, akordeone“ II laipsnio laureato diplomas
Styginių instrumentų orkestras Alma Balčiūnaitė II tarptautinis kamerinių ansamblių festivalis-konkursas „Fiori musicali“ III vietos laureatas
Kamilė Narvilaitė Natalija Gurvič Šiaulių apskrities I jaunųjų pianistų konkursas III vieta
Monika Mickutė Olga Avdejeva Šiaulių apskrities I jaunųjų pianistų konkursas III vieta
Eigilė Šiukšterytė Lora Andriuškienė VIII respublikinis J.Švedo konkursas laureatė
Ernesta Zaveckaitė Lora Andriuškienė VIII respublikinis J.Švedo konkursas laureatė
Giedrius Putriūnas Darius Daknys VIII respublikinis J.Švedo konkursas laureatas

2006 m.

Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
Ansamblis:
Marius Būda
Richardas Banys
Aleksandras Lukjanovas
Romualdas Gaubas
Natalija Gurvič
Aurimas Povilaitis
Tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis „Jazz fontanas 2006“ I vietos laureatas
Alvydas Simaškevičius Aurimas Povilaitis XIV respublikinis J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkursas I vieta
Aleksandras Lukjanovas Aurimas Povilaitis XIV respublikinis J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkursas II vieta
Žilvinas Adomaitis Petras Kryžanauskas XIV respublikinis J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkursas I vieta
Lietuvių liaudies instrumentų orkestras Lora Andriuškienė
Darius Daknys
II respublikinis K.Biliūno festivalis-konkursas III vietos laureatai
Greta Pupkutė Vilija Laurutienė VI tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ II laipsnio laureato diplomas
Rūta Paulauskaitė Vilija Laurutienė VI tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ III laipsnio laureato diplomas
Gediminas Vitkauskas Zita Bružienė VI tarptautinis konkursas „Linksmasis akordeonas“ II laipsnio laureato diplomas

2005 m.

Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
Žilvinas Adomaitis Petras Kryžanauskas I respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Jūros fanfaros“ II vieta
Lukas Korsakas Anatolijus Kavaliauskis I respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Jūros fanfaros“ diplomantas
Greta Staponkutė Janina Fokienė Tarptautinis stygininkų ir pianistų festivalis-konkursas laureatė
Rūta Fokaitė Sigita Zemitaitė Tarptautinis stygininkų ir pianistų festivalis-konkursas laureatė
Marius Būda Romualdas Gaubas Tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis „Jazz fontanas 2005“ III vietos laureatas
Ernesta Zaveckaitė Lora Andriuškienė VII respublikinis J.Švedo konkursas laureatė
Laura Urbonaitė Lora Andriuškienė VII respublikinis J.Švedo konkursas laureatė
Informacija atnaujinta — 2017-01-17 | << ATGAL

Šiaulių „Dainų muzikos mokykla“
Įstaigos kodas 191819380
A. s.
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorius – Algirdas Navickas

Dainų g. 26, LT-78273 Šiauliai.
Telefonas (8 41) 55 27 78
Faksas (8 41) 55 27 78
El. p. dumm@splius.lt

2018 © Šiaulių Dainų muzikos mokykla
NEĮGALIESIEMS