2021 m. pasiekimai

Renginio laikas Renginio vieta Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
2021-01 Nur Sultanas, Kazakstanas  Gustė  R. Lora Andriuškienė VI Tarptautinis nuotolinis konkursas „Kalėdinės žvaigždės“ I laipsnio laureato diplomas
2021-01 Nur Sultanas, Kazakstanas  Dagnė N. Lora Andriuškienė VI Tarptautinis nuotolinis konkursas „Kalėdinės žvaigždės“ I laipsnio laureato diplomas
2021-01-18-25 Trakai Auksė S. Asta Pukienė Nuotolinis respublikinis styginių instrumentų festivalis – konkursas  ROMANTINKŲ ĮKVĖPTI“ Laureato diplomas
2021-01-18-25 Trakai Samuelis K. Asta Pukienė Nuotolinis respublikinis styginių instrumentų festivalis – konkursas  ROMANTINKŲ ĮKVĖPTI“ Diplomas
2021-01-23 Gargždai Gustė R. Lora Andriuškienė   II Respublikinis Lietuviškos autorinės muzikos konkursas „Minijos vingiai“ II laipsnio diplomas
2021-02-06 Kaunas  Dagnė N. Lora Andriuškienė II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkas barokas“ I vietos laureato diplomas
2021-02-06 Kaunas Ugnė T. Jovita Vengrienė II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkas barokas“ II vietos laureato diplomas
2021-02-06 Kaunas Rasa M. Jovita Vengrienė II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkas barokas“ II vietos laureato diplomas

2021-02-06

Kaunas Monka P. Jūratė Rastaitienė II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkas barokas“ I vietos laureato diplomas
2021-02-06 Kaunas Auksė S. Asta Pukienė II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkas barokas“ II vietos laureato diplomas
2021-02-08 Radviliškis Beata T. Andromeda Daknienė  I respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“ I vietos laureato diplomas
2021-02-08 Radviliškis Meida D. Andromeda Daknienė  I respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“ II vietos laureato diplomas
2021-02-08 Radviliškis Danielė S. Irina Tautkuvienė  I respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“ III vietos laureato diplomas
2021-02-06 Kaunas Paula C.  Anatolijus Kavaliauskis II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkas barokas“ I vietos laureato diplomas
2021-02-06 Kaunas Aivaras J.  Anatolijus Kavaliauskis II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkas barokas“ I vietos laureato diplomas
2021-02-06 Kaunas Eglė B. Jūratė Narvilienė II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkas barokas“ II vietos laureato diplomas
2021.02.09 Alytaus rajonas Radvilė G. Jūratė Narvilienė
  X  Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkurse ,, Linksmoji  polkutė- 2021″
II vietos diplomas
2021-02-09 Alytaus rajonas Milena R. Lora Andriuškienė   X  Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkurse ,, Linksmoji  polkutė- 2021″ II laipsnio laureato diplomas
2021-02-09 Alytaus rajonas Dagnė N. Lora Andriuškienė   X  Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkurse ,, Linksmoji  polkutė- 2021″ I laipsnio laureato diplomas
2021-02-15 Utenos meno mokykla Mišrus ansamblis:

Augustė P. ,  Dagnė N., Gustė R.

Jūratė Rastaitienė

Lora Andriuškienė

 Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“

 III vietos laureato diplomas
2021-02-15 Utenos meno mokykla Paula C. Anatolijus Kavaliauskis

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“

I vietos laureato  diplomas
2021-02-15 Utenos meno mokykla Aivaras J. Anatolijus Kavaliauskis

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“

I vietos laureato   diplomas
2021-02-15 Utenos meno mokykla Viltė J. Anatolijus Kavaliauskis

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“

I  vietos laureato diplomas
2021-02-15 Utenos meno mokykla Vytautė G. Laura Petkienė

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“

II vietos laureato diplomas
2021-02-15 Utenos meno mokykla Elija B. Karolis Pukinskis

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“

III vietos laureato diplomas
2021-02-15 Utenos meno mokykla Jokūbas V. Karolis Pukinskis

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“

III vietos laureato diplomas
2021-02-15 Utenos meno mokykla Duetas Eglė B. ir

Jonas B.

Jūratė Narvilienė

Karolis Pukinskis

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“

III vietos laureato diplomas
2021-02-15 Utenos meno mokykla Monika P. Jūratė Rastaitienė

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“

III vietos laureato diplomas
 2021-02-15  Joniškis  Agota A. ir Eglė B. Jūratė Narvilienė
  I  respublikinis instrumentinės muzikos konkursas
,, Garsų sūkury“
 II vietos laureato diplomas
2021-03- 4-6 Marupė

(Latvija)

Paula C. Anatolijus Kavaliauskis
Nuotolinis tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Wind Stars 2021″
I vietos diplomas
2021-03- 4-6 Marupė

(Latvija)

Aivaras J. Anatolijus Kavaliauskis
Nuotolinis tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Wind Stars 2021″
II vietos diplomas
2021-03- 4-6 Marupė

(Latvija)

Elija B. Karolis Pukinskis Nuotolinis tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Wind Stars 2021″ III vietos diplomas
2021-03- 4-6 Marupė

(Latvija)

Jonas B. Karolis Pukinskis Nuotolinis tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Wind Stars 2021″  IV vietos diplomas
2021-03-25 Klaipėda Gustė R. Lora Andriuškienė Kanklininkų konkursas ,,AKIMIRKOS ŽAISMAS 2021″  I laipsnio diplomas
2021-03-25 Klaipėda  Eleonora P. Lora Andriuškienė Kanklininkų konkursas ,,AKIMIRKOS ŽAISMAS 2021″ II laipsnio diplomas
2021-03- 25-27 Kijevas (Ukraina) Gustė R. Lora Andriuškienė  Tarptautinis festivalis- konkursas „Zolote zerno“ III vietos laureato diplomas
2021-03- 25-27 Kijevas (Ukraina) Dagnė N. Lora Andriuškienė  Tarptautinis festivalis- konkursas „Zolote zerno“ I vietos laureato diplomas
2021-03-26 Klaipėda Samuelis K. Asta Pukienė III  tarptautinis  nuotolinis konkursas ,,MUZIKUOJANTYS BERNIUKAI” I vietos laureato diplomas

Nominacija už geriausiai atliktą XX-XXI a. kūrinį

2021-03-31 Plungė Jonas B.     Karolis Pukinskis XI Tarptautinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų solistų ir ansamblių virtualus Festivalis – konkursas „Pavasario trimitai 2021” II laipsnio diplomas
2021-03-31 Plungė Elija B. Karolis Pukinskis XI Tarptautinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų solistų ir ansamblių virtualus Festivalis – konkursas „Pavasario trimitai 2021” III vietos laureato diplomas
2021-03-31 Plungė Jokūbas V. Karolis Pukinskis XI Tarptautinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų solistų ir ansamblių virtualus Festivalis – konkursas „Pavasario trimitai 2021” III vietos laureato diplomas
2021-04-15 Ukmergė Gustė R. Lora Andriuškienė    I Respublikinis konkursas „Tautiniai atspindžiai“ II vietos laureato diplomas
2021-04-15 Ukmergė Dagnė N. Lora Andriuškienė  I Respublikinis konkursas „Tautiniai atspindžiai“ II vietos laureato diplomas
2021-04-15 Ukmergė Milena R. Lora Andriuškienė  I Respublikinis konkursas „Tautiniai atspindžiai“ III vietos laureato diplomas
2021-04-15 Ukmergė Mantė B. Lora Andriuškienė  I Respublikinis konkursas „Tautiniai atspindžiai“ III vietos laureato diplomas
2021-04-15 Ukmergė Vytautė G. Laura Petkienė  I Respublikinis konkursas „Tautiniai atspindžiai“ II vietos laureato diplomas
2021-04-17 Vilnius Auksė S. Asta Pukienė Tarptautinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas DIENA SU LIETUVIŠKA PJESE 2021“ Diplomas
2021-04-18 Naujoji Vilnia Emilija N. Jovita Vengrienė  Virtualus jaunųjų pianistų konkursas „Pasaulis muzikos vaizdais“ II vietos laureato diplomas
2021-04-18 Naujoji Vilnia Ugnė T. Jovita Vengrienė  Virtualus jaunųjų pianistų konkursas „Pasaulis muzikos vaizdais“ II vietos laureato diplomas
2021- 03- 24-26 Vilnius Augustė J. Zita Bružienė
Lietuvos akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“
III vietos laureato diplomas
2021- 03- 24-26 Vilnius Adelija R. Janina Mažonaitė Lietuvos akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“ II-os vietos laureato diplomas
2021- 03- 24-26 Vilnius Kipras S. Janina Mažonaitė Lietuvos akordeonistų konkursas „Vilnius 2021“ III vietos laureato diplomas
2021-04  Minskas Baltarusija Dagnė N. Lora Andriuškienė VII Tarptautinis konkursas “Скрыжаваннi. Мiнск” I Laipsnio Laureato diplomas , Nominacija “Klasikinė muzika”
2021-04 Minskas Baltarusija Gustė R. Lora Andriuškienė VII Tarptautinis konkursas “Скрыжаваннi. Мiнск” II Laipsnio Laureato diplomas. Nominacija  “Liaudies muzika”
2021-04-26 Kaunas Gustė R. Lora Andriuškienė    I Respublikinis Liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, „Skambėkime- 2021“ I laipsnio laureato diplomas B kategorija
2021-04-26 Kaunas Dagnė N. Lora Andriuškienė   I Respublikinis Liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, „Skambėkime- 2021“ I laipsnio laureato diplomas B kategorija
2021-04-26 Kaunas Milena R. Lora Andriuškienė    I Respublikinis Liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, „Skambėkime- 2021“ II laipsnio laureato diplomas B kategorija
2021-04-26 Kaunas Mantė B Lora Andriuškienė   I Respublikinis Liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, „Skambėkime- 2021“ II laipsnio laureato diplomas C kategorija
2021-04-26 Kaunas Eleonora P. Lora Andriuškienė   I Respublikinis Liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, „Skambėkime- 2021“ III laipsnio laureato diplomas B kategorija
 2021 -04- 7-18 Vilnius  Ugnė T.  Jovita Vengrienė
  Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas “PASAULIS MUZIKOS VAIZDAIS”
 II-os vietos laureato diplomas
 2021 -04- 7-18 Vilnius Emilė N.  Jovita Vengrienė  Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas “PASAULIS MUZIKOS VAIZDAIS”  II-os vietos laureato diplomas
2021-04-15-30 Klaipėda Viltė P. Lora Andriuškienė II Respublikinis I-IV klasių kanklininkų konkursas „Dainuojančios kanklės“ II vietos diplomas
2021-04-15-30 Klaipėda Ema K. Lora Andriuškienė II Respublikinis I-IV klasių kanklininkų konkursas „Dainuojančios kanklės“ III vietos diplomas
2021-04-15-30 Klaipėda Eleonora P. Lora Andriuškienė II Respublikinis I-IV klasių kanklininkų konkursas „Dainuojančios kanklės“ II vietos diplomas
2021-04-15-30 Klaipėda Smiltė K. Laura Petkienė II Respublikinis I-IV klasių kanklininkų konkursas „Dainuojančios kanklės“ III vietos diplomas
2021-04- 30  Elektrėnai Benita Č. ir   Beata T. Andromeda Daknienė XX respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas „Skambinu su draugu“  III vietos laureato diplomas
2021-04- 30 Elektrėnai Meida D. su savo mokytoja Andromeda Dakniene.  Andromeda Daknienė XX respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas „Skambinu su draugu“ III vietos laureato diplomas
2021-05- 3 Alytus Auksė S. Asta Pukiene V virtualus tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „MUZIKINĖ MAŽŲJŲ MOZAIKA 2021“ Diplomas
2021-05- 6 Panevėžys Beata T. Andromeda Daknienė Respublikinis jaunųjų atlikėjų-pianistų konkursas „Muzikinis pavasaris“ II vietos laureato diplomas
2021- 05- 22 Vilnius Samuelis K. Asta Pukiene IV respublikinis muzikos ir meno mokyklų stygininkų solistų konkursas PERPETUUM MOBILE II vietos laureato diplomas
2021- 05- 29 Vilnius Dagnė N. Lora Andriuškienė   Kompozitoriaus Vaclovo Paketūro  kanklių  atlikėjų nuotolinis konkursas II laipsnio diplomas
2021- 05- 29 Vilnius Gustė R. Lora Andriuškienė Kompozitoriaus Vaclovo Paketūro  kanklių  atlikėjų nuotolinis konkursas Diplomas
2021-05-30 Nur Sultanas, Kazakstanas Samuelis K. Asta Pukiene II tarptautinis nuotolinis vokalinės – instrumentinės muzikos konkursas „ADAGIO“ I vietos laureato diplomas
2021-05-30 Nur Sultanas, Kazakstanas Auksė S. Asta Pukiene II tarptautinis nuotolinis vokalinės – instrumentinės muzikos konkursas „ADAGIO“ II vietos laureato diplomas
2021-05-31 Klaipėda Samuelis K. Asta Pukiene Tarptautinis instrumentinės muzikos jaunųjų atlikėjų konkursas AD LIBITUM“ II vietos laureato diplomas
2021-05-31 Kaunas Samuelis K. Asta Pukiene I respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas VIVA MUSICA 2021“ II vietos laureato diplomas
2021-05-31 Kaunas Mantė B. Lora Andriuškienė  I virtualus Respublikinis tautinių instrumentų solistų konkursas „Tautiniai gaidų raštai“ I vietos laureato diplomas
2021-05-31 Kaunas Dagnė N. Lora Andriuškienė I virtualus Respublikinis tautinių instrumentų solistų konkursas „Tautiniai gaidų raštai“ I vietos laureato diplomas
2021-05-31 Kaunas Milena R. Lora Andriuškienė I virtualus Respublikinis tautinių instrumentų solistų konkursas „Tautiniai gaidų raštai“ I vietos laureato diplomas
2021-05-31 Kaunas Gustė R. Lora Andriuškienė I virtualus Respublikinis tautinių instrumentų solistų konkursas „Tautiniai gaidų raštai“ I vietos laureato diplomas
2021-05-31 Kaunas Andrius P. Darius Daknys I virtualus Respublikinis tautinių instrumentų solistų konkursas „Tautiniai gaidų raštai“ II vietos laureato diplomas
2021-05-31 Kaunas Viltė P. Lora Andriuškienė I virtualus Respublikinis tautinių instrumentų solistų konkursas „Tautiniai gaidų raštai“ III vietos laureato diplomas
2021-05-31 Kaunas Ema K. Lora Andriuškienė I virtualus Respublikinis tautinių instrumentų solistų konkursas „Tautiniai gaidų raštai“ III vietos laureato diplomas
2021-05-31 Kaunas Eleonora P. Lora Andriuškienė I virtualus Respublikinis tautinių instrumentų solistų konkursas „Tautiniai gaidų raštai“ III vietos laureato diplomas
2021-05-31 Kaunas Dainius Mykolas V. Darius Daknys I virtualus Respublikinis tautinių instrumentų solistų konkursas „Tautiniai gaidų raštai“ III vietos laureato diplomas
202-05- 26 Gargždai Beata T. Andromeda Daknienė  Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „IN CORPORE“ II vietos laureato diplomas
202-05- 26 Gargždai Meida Dž. Andromeda Daknienė Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „IN CORPORE“ Diplomas
202-05- 26 Gargždai Ugnė T. Jovita Vengrienė Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „IN CORPORE“ III  vietos laureato diplomas
202-05- 26 Gargždai Emilija J. Dainora Tiškevičienė Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „IN CORPORE“ Diplomas
202-05- 26 Gargždai Augustė J. Zita Bružienė Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „IN CORPORE“ II vietos laureato diplomas
202-05- 26 Gargždai Eglė B. Jūratė Narvilienė Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „IN CORPORE“  I vietos laureato diplomas
202-05- 26 Gargždai Agota A. Jūratė Narvilienė Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „IN CORPORE“ III vietos  laureato diplomas
2021 -06- 1  Kaunas Meida Dž. Andromeda Daknienė   I respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „VIVA MUSICA 2021“ III vietos diplomas
2021-06-01 Kaunas Paula C. Anatolijus Kavaliauskis  II tarptautinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Amicitia sonans“ („Skambanti draugystė“) I vietos laureato diplomas
2021- 06-01 Kaunas Augustė J. Zita Bružienė   I respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas  ,,Viva musica 2021″ II vietos diplomas
2021- 06-01 Kaunas Ieva B. Jūratė Narvilienė  I respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas  ,,Viva musica 2021″ III vietos diplomas
2021- 08-30 Kazachstanas Samuelis K. Asta Pukiene I tarptautinis vokalinės – instrumentinės muzikos konkursas „VIRTUOSO“ I vietos laureato diplomas
2021-10-23 Pabradė Dagnė N Lora Andriuškienė  I  Respublikinis  jaunųjų atlikėjų konkursas „GENIUS ARTS“ I vietos diplomas
2021-10-23 Pabradė Gustė R. Lora Andriuškienė  I  Respublikinis  jaunųjų atlikėjų konkursas „GENIUS ARTS“ II vietos diplomas
Informacija atnaujinta — 2021-10-25 | << ATGAL

Šiaulių „Dainų muzikos mokykla“
Įstaigos kodas 191819380
A. s.
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 26, LT-78273 Šiauliai.
Telefonas (8 41) 55 27 78
Faksas (8 41) 55 27 78
El. p. dumm@splius.lt

2021 © Šiaulių Dainų muzikos mokykla
NEĮGALIESIEMS