Pasiekimai 2018 m.

Renginio laikas Renginio vieta Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
2018-03-09 Panevėžys Gabija Zemeliauskaitė, Greta Kinčinaitė, Gustė Gruzdaitė, Kamilė Kodirkulovaitė, Ramunė Tautkutė, Barbora Borusaitė, Deivė Stočkutė, Gabrielė Rimkutė, Monika Abakaitė, Justė Senkauskaitė, Lėja Kazlauskaitė, Meda Remeikaitė. Alma Balčiūnaitė VII respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“ III laipsnio laureato diplomas
2018-03-09 Šiauliai Aidija Mockevičiūtė Roma Brazienė Šiaulių regiono muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas III vietos diplomas
2018-03-15 Kupiškis Dovydas Sakas Karolis Pukinskis III tarptautinis konkursas „Jaunieji talentai-2018“ I vietos laureato diplomas
2018-03-16/19 Minskas (Baltarusija) Jaunių choras „Versmė“ Eugenija Balvočienė IV tarptautinis festivalis-konkursas „Скрыжаваннi. Мiнск“ III laispnio laureato diplomas
2018-03-21 Šiauliai Dagnė Norvilaitė Lora Andriuškienė I-asis respublikinis Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų konkursas Laureato diplomas
2018-03-21 Šiauliai Akvilė Perminaitė Lora Andriuškienė I-asis respublikinis Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų konkursas Diplomas
2018-03-21 Šiauliai Aistė Bartašiūnaitė Lora Andriuškienė I-asis respublikinis Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų konkursas Diplomas
2018-03-23/26 Kaunas Dovydas Sakas Karolis Pukinskis XXVI Juozo Pakalnio respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas Diplomas
2018-04-03/05 Šiauliai Kipras Spulginas Janina Mažonaitė II Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas II vietos laureato diplomas
2018-04-03/05 Šiauliai Adelija Razminaitė Janina Mažonaitė II Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas Diplomas
2018-04-14 Šakiai Liepa Trušytė

Agota Andrulytė

Audronė Baranauskienė

Jūratė Narvilienė

I tarptautinis fortepijoninių duetų konkursas „FORTE-DUO“ III laureato vieta
2018-04-25 Šiauliai Mergaičių ansamblis „Oktava“: Anna Sutkutė, Rūta Vaišytė, Benita Čirvinskaitė, Liepa Vasiliauskaitė, Vakarė Vaubšaitė, Amelija Šadlauskaitė, Gabija Golubovaitė, Ugnė Jankauskytė, Mija Gudavičiūtė, Rusnė Dapkutė Asta Jablonskienė Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“ II vietos diplomas

 

Informacija atnaujinta — 2018-04-26 | << ATGAL

Šiaulių „Dainų muzikos mokykla“
Įstaigos kodas 191819380
A. s.
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorius – Algirdas Navickas

Dainų g. 26, LT-78273 Šiauliai.
Telefonas (8 41) 55 27 78
Faksas (8 41) 55 27 78
El. p. dumm@splius.lt

2018 © Šiaulių Dainų muzikos mokykla
NEĮGALIESIEMS