Pasiekimai 2022 m.

Renginio laikas Renginio vieta Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
2022 02 08 Vilnius Andrius P. Darius Daknys  Respublikinis birbynės, lamzdelio, skrabalų jaunųjų atlikėjų konkursas, skirtas Antanui Puodžiukui atminti. III vietos laureato diplomas
2022 02 08 Vilnius Viltė P. Darius Daknys  Respublikinis birbynės, lamzdelio, skrabalų jaunųjų atlikėjų konkursas, skirtas Antanui Puodžiukui atminti. III vietos laureato diplomas
2022-02- 15 Alytus Eleonora P. Lora Andriuškienė
   XI jaunųjų atlikėjų konkursas „Linksmoji polkutė“
Laureato diplomas
2022-02- 15 Alytus Dagnė N. Lora Andriuškienė XI jaunųjų atlikėjų konkursas „Linksmoji polkutė“ Laureato diplomas
2022-02- 15 Alytus Milena R. Lora Andriuškienė XI jaunųjų atlikėjų konkursas „Linksmoji polkutė“ Laureato diplomas
2022-02- 15 Alytus Gustė R. Lora Andriuškienė XI jaunųjų atlikėjų konkursas „Linksmoji polkutė“ Diplomas
 2022-02-25 Kaunas  Dagnė N. Lora Andriuškienė III respublikinis – nuotolinis konkursas „KARALIŠKASIS BAROKAS – 2022“ II vietos laureato diplomas
 2022-02-25 Kaunas   Milena R. Lora Andriuškienė III respublikinis – nuotolinis konkursas „KARALIŠKASIS BAROKAS – 2022“  II vietos laureato diplomas
2022-02-25 Kaunas  Gustė R. Lora Andriuškienė III respublikinis – nuotolinis konkursas „KARALIŠKASIS BAROKAS – 2022“ III vietos laureato diplomas
 2022-02-25 Kaunas Agota A.   Jūrate Narvilienė III respublikinis – nuotolinis konkursas „KARALIŠKASIS BAROKAS – 2022“ II laipsnio laureato diplomas
2022-02-25 Kaunas  Ieva B.  Jūrate Narvilienė III respublikinis – nuotolinis konkursas „KARALIŠKASIS BAROKAS – 2022“  III laipsnio diplomas
 2022 02 26  Vilnius  Gojus M.  Darius Daknys  IX-asis respublikinis liaudies instrumentų atlikėjų konkursas „Lietuviška pjesė“  III vietos laureato diplomas
  2022 02 26  Vilnius  Dagnė N.  Lora Andriuškienė   IX-asis respublikinis liaudies instrumentų atlikėjų konkursas „Lietuviška pjesė“ II laipsnio laureato diplomas
2022-02-26 Šiauliai Dovilė B. Roma Brazienė    Šiaulių regiono muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas II vietos diplomas
2022-02-26 Šiauliai Rugilė Z. Roma Brazienė Šiaulių regiono muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas III vietos diplomu
  2022 03 10    Panevėžys  Fortepijoninis ansamblis Agota A. ir Eglė B. Jūratė Narvilienė XI respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“ I vietos laureato  diplomas
2022 -03- 14-18  Šiauliai  Fortepijoninis ansamblis Agota A. ir Eglė B. Jūratė Narvilienė  VIII Tarptautinis Šiaulių fortepijonų duetų festivalis 2022 ir  Jaunųjų fortepijoninių duetų konkursas. II vietos laureato diplomas
2022 -03-22   Šiauliai  Anchelis B.  Algirdas Bružas  Solfedžio skaitymo iš lapo konkursas I vietos laureato diplomas
2022 -03-22   Šiauliai  Beata T.  Eugenija Balvočienė   Solfedžio skaitymo iš lapo konkursas  I vietos laureato diplomas
2022 -03-22   Šiauliai  Juta M.  Roma Brazienė  Solfedžio skaitymo iš lapo konkursas  I vietos laureato diplomas
 2002-03-29   Šiauliai  Dagnė N.  Lora Andriuškienė  II Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų ir birbynininkų konkursas I vietos laureato diplomas
 2002-03-29   Šiauliai  Gustė R. Lora Andriuškienė II Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų ir birbynininkų konkursas I vietos laureato diplomas
 2002-03-29   Šiauliai  Milena R.  Lora Andriuškienė II Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų ir birbynininkų konkursas I vietos laureato diplomas
  2002-03-29   Šiauliai  Eleonora P.  Lora Andriuškienė II Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų ir birbynininkų konkursas   II vietos laureato diplomas
 2022-03-30   Klaipėda  Eleonora P.  Lora Andriuškienė  IV Respublikinis nuotolinis 3-4 klasių mokinių konkursas ,,Akimirkos žaismas“ I laipsnio diplomas
 2022-03-30    Klaipėda  Ema K.  Lora Andriuškienė IV Respublikinis nuotolinis 3-4 klasių mokinių konkursas ,,Akimirkos žaismas“  II laipsnio diplomas
 2022-03-30    Klaipėda  Radvilė V.  Laura Petkienė IV Respublikinis nuotolinis 3-4 klasių mokinių konkursas ,,Akimirkos žaismas“  II laipsnio diplomas
2022 -03- 11-18 Marupė  (Latvija)  Aivaras J.  Anatolijus Kavaliauskis Nuotolinis tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Wind Stars 2022″  II vietos diplomas
 2022-03-28  Utena  Ugnė N.  Jovita Vengrienė Nuotolinis konkursas „Naujieji atradimai“ III vietos laureato diplomas
  2022-03-28   Utena Lėja B.  Jovita Vengrienė  Nuotolinis konkursas „Naujieji atradimai“ III vietos laureato diplomas
  2022-03-28  Utena   Simas D.  Karolis Pukinskis Nuotolinis konkursas „Naujieji atradimai“  III vietos laureato diplomas
 2022-03-28   Utena  Jokūbas V.  Karolis Pukinskis Nuotolinis konkursas „Naujieji atradimai“ III vietos laureato diplomas
  2022-03-28   Utena  Paula C.  Anatolijus Kavaliauskis Nuotolinis konkursas „Naujieji atradimai“ I vietos laureato diplomas
  2022-03-28  Utena  Aivaras J.  Anatolijus Kavaliauskis Nuotolinis konkursas „Naujieji atradimai“  II vietos laureato diplomas
 2022-03-30    Plungė Simas D.  Karolis Pukinskis  XII tarptautinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų solistų ir  ansamblių virtualus konkursas – festivalis „PAVASARIO TRIMITAI 2022” I laipsnio diplomas
2022-03-30  Plungė   Jokūbas V.  Karolis Pukinskis  XII tarptautinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų solistų ir  ansamblių virtualus konkursas – festivalis „PAVASARIO TRIMITAI 2022”  III vietos laureato diplomas
 2022-04 – 12 Šiauliai  MEIDA D.  Eugenija Balvočienė  VI Šiaulių miesto muzikos (menų) mokyklų solfedžio konkursas  II vietos diplomas
  2022-04 – 12 Šiauliai  TĖJA A.  Eugenija Balvočienė  VI Šiaulių miesto muzikos (menų) mokyklų solfedžio konkursas III vietos diplomas
  2022-04 – 12  Šiauliai  HEIDĖ ELUNA L.  Asta Jablonskienė  VI Šiaulių miesto muzikos (menų) mokyklų solfedžio konkursas  III vietos diplomas
2022-04- 29 Šiauliai Lėja T. Audronė Baranauskienė  I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „CAPRICCIO 2022“ II vietos laureato diplomas
2022-04- 29 Šiauliai Goda V. Sigita Jarašienė I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „CAPRICCIO 2022“ II vietos laureato diplomas
2022-04- 29 Šiauliai Agota A. Jūratė Narvilienė I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „CAPRICCIO 2022“ III vietos laureato diplomas
2022-04- 29 Šiauliai Ieva B. Jūratė Narvilienė I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „CAPRICCIO 2022“ III vietos laureato diplomas
2022-04- 29 Šiauliai Miglė G. Sigita Jarašienė I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „CAPRICCIO 2022“ Diplomas
 2022-04-30  Klaipėda  Austė N.  Lora Andriuškienė Nuotolinis konkursas, „Dainuojančios kanklės“ 1-4 klasių mokiniams II vietos diplomas
  2022-04-30 Klaipėda  Viltė P.  Lora Andriuškienė Nuotolinis konkursas, „Dainuojančios kanklės“ 1-4 klasių mokiniams II vietos diplomas
 2022-04-30  Klaipėda  Emos K. ir Eleonoros P. duetas  Lora Andriuškienė  Nuotolinis konkursas, „Dainuojančios kanklės“ 1-4 klasių mokiniams  II vietos diplomas
  2022-04-30  Klaipėda  Agnė K.  Lauros Petkienės Nuotolinis konkursas, „Dainuojančios kanklės“ 1-4 klasių mokiniams  II vietos diplomas
 2022 04 30   Panevėžys  Kanklininkių ansamblis „Mėta“ (Dagnė N., Greta V., Milena R., Vytautė G., Kamėja J., Mantė B., Gustė R.)   Lora Andriuškienė
  IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „TIRLYTIS“

 

  I vietos laureato diplomas
  2022 04 30 Panevėžys  Mišrus ansamblis (Milena R. (skrabalai), Viltė P. (lamzdelis), Abigail Maria P. (akordeonas), Justina V. (bosinis akordeonas)  Darius Daknys

Linas Onaitis

 IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „TIRLYTIS“ I vietos laureato diplomas
  2022 04 30  Panevėžys   Andrius P.  Darius Daknys  IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „TIRLYTIS“  I vietos laureato diplomas
  2022 04 30  Panevėžys  Gustė R.  Lora Andriuškienė   IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „TIRLYTIS“ I vietos laureato diplomas
  2022 04 30 Panevėžys  Dagnė N.  Lora Andriuškienė   IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „TIRLYTIS“ I vietos laureato diplomas
  2022 04 30 Panevėžys  Gojus M.  Darius Daknys   IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „TIRLYTIS“  II  vietos laureato diplomas
  2022 04 30  Panevėžys  Milena R.   Lora Andriuškienė  IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „TIRLYTIS“   II  vietos laureato diplomas
2022 -05-07 Gargždai  Kamėja J.  Laura Petkienė    Jaunųjų atlikėjų konkursas „In Corpore“ II vietos laureato diplomas
 2022 -05-07  Gargždai  Augustė J. Zita Bružienė   Jaunųjų atlikėjų konkursas „In Corpore“  II vietos laureato diplomas
 2022 -05-07  Gargždai Pučiamųjų instrumentų ansamblis Augustė P.,   Monika P., Emilija J. Jūratė Rastaitienė, Gediminas Kalinas    Jaunųjų atlikėjų konkursas „In Corpore“ II vietos laureato diplomas
 2022-05-07  Klaipėda VILTĖ P.  Lora Andriuškienė  X Tarptautinis jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais konkursas „Muzikos Burtai“  I vietos diplomas
 2022-05-14 Šiauliai  Ansamblis „Mėta“: Dagnė N., Milena R., Gustė R., Mantė B., Vytautė G., Kamėja J.   Lora Andriuškienė  VII Tarptautinis Prano Stepulio kamerinių ansamblių konkursas III vietos laureato diplomas
 2022-05-14 Šiauliai Mišrus ansamblis: Milena R. (skrabalai), Viltė P. (lamzdelis), Abigail Maria P. (akordeonas), Justina V. (bosinis akordeonas) Darius Daknys

Linas Onaitis

 VII Tarptautinis Prano Stepulio kamerinių ansamblių konkursas III vietos laureato diplomas
2022 -05-15   Radviliškis Emilė N. Jovita Vengrienė  Vl tarptautinis virtualus jaunųjų pianistų konkursas                  „Polifonija ir Aš“ II vietos diplomas
2022 -05-15   Radviliškis Ugnė N. Jovita Vengrienė  Vl tarptautinis virtualus jaunųjų pianistų konkursas          „Polifonija ir Aš“ II vietos diplomas
2022 -05-15   Radviliškis Lėja B. Jovita Vengrienė  Vl tarptautinis virtualus jaunųjų pianistų konkursas            „Polifonija ir Aš“ III vietos diplomas
2022-05-20 Šiauliai Džiugas E. Linas Onaitis   XIV tarptautinis festivalis – konkursas „Linksmasis akordeonas“  I vietos diplomas
2022-05-20 Šiauliai Jonas M. Linas Onaitis XIV tarptautinis festivalis – konkursas „Linksmasis akordeonas“  II vietos diplomas
2022-05-20 Šiauliai    Augustė J. Zita Bružienė XIV tarptautinis festivalis – konkursas „Linksmasis akordeonas“  I vietos diplomas
2022-05-20 Šiauliai Monika K. Zita Bružienė XIV tarptautinis festivalis – konkursas „Linksmasis akordeonas“  III vietos diplomas
2022-05-20 Šiauliai Adelija R. Janina Mažonaitė XIV tarptautinis festivalis – konkursas „Linksmasis akordeonas“  III vietos diplomas
2022-05-20 Šiauliai Trio: Kipras S., Adelija R. ir Anchelis Dominguez B Janina Mažonaitė ir Virginijus Vaičiūnas XIV tarptautinis festivalis – konkursas „Linksmasis akordeonas“  II vietos diplomas
2022-05-20 Ukraina Dagnė N. Lora Andriuškienė  Tarptautinis nuotolinis konkursas „KŪRYBINGUMAS BE RIBŲ“  I vietos diplomas
2022-06- 04 Vilnius Augustė P. Algirdas Bružas  XII Nacionalinis muzikos kūrinių konkursas ,,Mano nata“ III vietos laureato diplomas
2022-06- 04 Vilnius Anchelis Domingos B. Algirdas Bružas  XII Nacionalinis muzikos kūrinių konkursas ,,Mano nata“ Laureato diplomas
2022-06-07 Šiauliai Jonas M. Linas Onaitis  III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ GRAND PRIX
2022-06-07 Šiauliai Džiugas E. Linas Onaitis  III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ I laipsnio laureato diplomas
2022-06-07 Šiauliai Kipras S. Janina Mažonaitė  III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ I laipsnio laureato diplomas
2022-06-07 Šiauliai Giedrė G. Janina Mažonaitė  III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ II laipsnio laureato diplomas
2022-06-07 Šiauliai Adelija R. Janina Mažonaitė  III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ II laipsnio laureato diplomas
2022-06-07 Šiauliai Mišrus ansamblis Adelija R.(akordeonas), Kipras S. (akordeonas) ir Anchelis Domingues B. (mušamieji) Janina Mažonaitė ir Virginijus Vaičiūnas  III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ I laipsnio laureato diplomas
2022-06-07 Šiauliai Monika K. Zita Bružienė  III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ I laipsnio laureato diplomas
2022-06-07 Šiauliai Matas Š. Zita Bružienė  III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ II laipsnio laureato diplomas
2022-06-07 Šiauliai Augustė J. Zita Bružienė  III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ II laipsnio laureato diplomas
2022-06-07 Šiauliai Smiltė K. Danguolė Jankevičienė  III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ II laipsnio laureato diplomas
2022-06-07 Šiauliai Eva K. Danguolė Jankevičienė  III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ II laipsnio laureato diplomas

 

Informacija atnaujinta — 2022-06-09 | << ATGAL

Šiaulių „Dainų muzikos mokykla“
Įstaigos kodas 191819380
A. s.
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 26, LT-78273 Šiauliai.
Telefonas (8 41) 55 27 78
Faksas (8 41) 55 27 78
El. p. dumm@splius.lt

2022 © Šiaulių Dainų muzikos mokykla
NEĮGALIESIEMS