Renginio laikas | Renginio vieta | Mokinys, kolektyvas | Mokytojas | Renginys | Laimėjimas |
2022 02 08 | Vilnius | Andrius P. | Darius Daknys | Respublikinis birbynės, lamzdelio, skrabalų jaunųjų atlikėjų konkursas, skirtas Antanui Puodžiukui atminti. | III vietos laureato diplomas |
2022 02 08 | Vilnius | Viltė P. | Darius Daknys | Respublikinis birbynės, lamzdelio, skrabalų jaunųjų atlikėjų konkursas, skirtas Antanui Puodžiukui atminti. | III vietos laureato diplomas |
2022-02- 15 | Alytus | Eleonora P. | Lora Andriuškienė |
XI jaunųjų atlikėjų konkursas „Linksmoji polkutė“
|
Laureato diplomas |
2022-02- 15 | Alytus | Dagnė N. | Lora Andriuškienė | XI jaunųjų atlikėjų konkursas „Linksmoji polkutė“ | Laureato diplomas |
2022-02- 15 | Alytus | Milena R. | Lora Andriuškienė | XI jaunųjų atlikėjų konkursas „Linksmoji polkutė“ | Laureato diplomas |
2022-02- 15 | Alytus | Gustė R. | Lora Andriuškienė | XI jaunųjų atlikėjų konkursas „Linksmoji polkutė“ | Diplomas |
2022-02-25 | Kaunas | Dagnė N. | Lora Andriuškienė | III respublikinis – nuotolinis konkursas „KARALIŠKASIS BAROKAS – 2022“ | II vietos laureato diplomas |
2022-02-25 | Kaunas | Milena R. | Lora Andriuškienė | III respublikinis – nuotolinis konkursas „KARALIŠKASIS BAROKAS – 2022“ | II vietos laureato diplomas |
2022-02-25 | Kaunas | Gustė R. | Lora Andriuškienė | III respublikinis – nuotolinis konkursas „KARALIŠKASIS BAROKAS – 2022“ | III vietos laureato diplomas |
2022-02-25 | Kaunas | Agota A. | Jūrate Narvilienė | III respublikinis – nuotolinis konkursas „KARALIŠKASIS BAROKAS – 2022“ | II laipsnio laureato diplomas |
2022-02-25 | Kaunas | Ieva B. | Jūrate Narvilienė | III respublikinis – nuotolinis konkursas „KARALIŠKASIS BAROKAS – 2022“ | III laipsnio diplomas |
2022 02 26 | Vilnius | Gojus M. | Darius Daknys | IX-asis respublikinis liaudies instrumentų atlikėjų konkursas „Lietuviška pjesė“ | III vietos laureato diplomas |
2022 02 26 | Vilnius | Dagnė N. | Lora Andriuškienė | IX-asis respublikinis liaudies instrumentų atlikėjų konkursas „Lietuviška pjesė“ | II laipsnio laureato diplomas |
2022-02-26 | Šiauliai | Dovilė B. | Roma Brazienė | Šiaulių regiono muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas | II vietos diplomas |
2022-02-26 | Šiauliai | Rugilė Z. | Roma Brazienė | Šiaulių regiono muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas | III vietos diplomu |
2022 03 10 | Panevėžys | Fortepijoninis ansamblis Agota A. ir Eglė B. | Jūratė Narvilienė | XI respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“ | I vietos laureato diplomas |
2022 -03- 14-18 | Šiauliai | Fortepijoninis ansamblis Agota A. ir Eglė B. | Jūratė Narvilienė | VIII Tarptautinis Šiaulių fortepijonų duetų festivalis 2022 ir Jaunųjų fortepijoninių duetų konkursas. | II vietos laureato diplomas |
2022 -03-22 | Šiauliai | Anchelis B. | Algirdas Bružas | Solfedžio skaitymo iš lapo konkursas | I vietos laureato diplomas |
2022 -03-22 | Šiauliai | Beata T. | Eugenija Balvočienė | Solfedžio skaitymo iš lapo konkursas | I vietos laureato diplomas |
2022 -03-22 | Šiauliai | Juta M. | Roma Brazienė | Solfedžio skaitymo iš lapo konkursas | I vietos laureato diplomas |
2002-03-29 | Šiauliai | Dagnė N. | Lora Andriuškienė | II Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų ir birbynininkų konkursas | I vietos laureato diplomas |
2002-03-29 | Šiauliai | Gustė R. | Lora Andriuškienė | II Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų ir birbynininkų konkursas | I vietos laureato diplomas |
2002-03-29 | Šiauliai | Milena R. | Lora Andriuškienė | II Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų ir birbynininkų konkursas | I vietos laureato diplomas |
2002-03-29 | Šiauliai | Eleonora P. | Lora Andriuškienė | II Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų ir birbynininkų konkursas | II vietos laureato diplomas |
2022-03-30 | Klaipėda | Eleonora P. | Lora Andriuškienė | IV Respublikinis nuotolinis 3-4 klasių mokinių konkursas ,,Akimirkos žaismas“ | I laipsnio diplomas |
2022-03-30 | Klaipėda | Ema K. | Lora Andriuškienė | IV Respublikinis nuotolinis 3-4 klasių mokinių konkursas ,,Akimirkos žaismas“ | II laipsnio diplomas |
2022-03-30 | Klaipėda | Radvilė V. | Laura Petkienė | IV Respublikinis nuotolinis 3-4 klasių mokinių konkursas ,,Akimirkos žaismas“ | II laipsnio diplomas |
2022 -03- 11-18 | Marupė (Latvija) | Aivaras J. | Anatolijus Kavaliauskis | Nuotolinis tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Wind Stars 2022″ | II vietos diplomas |
2022-03-28 | Utena | Ugnė N. | Jovita Vengrienė | Nuotolinis konkursas „Naujieji atradimai“ | III vietos laureato diplomas |
2022-03-28 | Utena | Lėja B. | Jovita Vengrienė | Nuotolinis konkursas „Naujieji atradimai“ | III vietos laureato diplomas |
2022-03-28 | Utena | Simas D. | Karolis Pukinskis | Nuotolinis konkursas „Naujieji atradimai“ | III vietos laureato diplomas |
2022-03-28 | Utena | Jokūbas V. | Karolis Pukinskis | Nuotolinis konkursas „Naujieji atradimai“ | III vietos laureato diplomas |
2022-03-28 | Utena | Paula C. | Anatolijus Kavaliauskis | Nuotolinis konkursas „Naujieji atradimai“ | I vietos laureato diplomas |
2022-03-28 | Utena | Aivaras J. | Anatolijus Kavaliauskis | Nuotolinis konkursas „Naujieji atradimai“ | II vietos laureato diplomas |
2022-03-30 | Plungė | Simas D. | Karolis Pukinskis | XII tarptautinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų solistų ir ansamblių virtualus konkursas – festivalis „PAVASARIO TRIMITAI 2022” | I laipsnio diplomas |
2022-03-30 | Plungė | Jokūbas V. | Karolis Pukinskis | XII tarptautinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų solistų ir ansamblių virtualus konkursas – festivalis „PAVASARIO TRIMITAI 2022” | III vietos laureato diplomas |
2022-04 – 12 | Šiauliai | MEIDA D. | Eugenija Balvočienė | VI Šiaulių miesto muzikos (menų) mokyklų solfedžio konkursas | II vietos diplomas |
2022-04 – 12 | Šiauliai | TĖJA A. | Eugenija Balvočienė | VI Šiaulių miesto muzikos (menų) mokyklų solfedžio konkursas | III vietos diplomas |
2022-04 – 12 | Šiauliai | HEIDĖ ELUNA L. | Asta Jablonskienė | VI Šiaulių miesto muzikos (menų) mokyklų solfedžio konkursas | III vietos diplomas |
2022-04- 29 | Šiauliai | Lėja T. | Audronė Baranauskienė | I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „CAPRICCIO 2022“ | II vietos laureato diplomas |
2022-04- 29 | Šiauliai | Goda V. | Sigita Jarašienė | I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „CAPRICCIO 2022“ | II vietos laureato diplomas |
2022-04- 29 | Šiauliai | Agota A. | Jūratė Narvilienė | I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „CAPRICCIO 2022“ | III vietos laureato diplomas |
2022-04- 29 | Šiauliai | Ieva B. | Jūratė Narvilienė | I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „CAPRICCIO 2022“ | III vietos laureato diplomas |
2022-04- 29 | Šiauliai | Miglė G. | Sigita Jarašienė | I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „CAPRICCIO 2022“ | Diplomas |
2022-04-30 | Klaipėda | Austė N. | Lora Andriuškienė | Nuotolinis konkursas, „Dainuojančios kanklės“ 1-4 klasių mokiniams | II vietos diplomas |
2022-04-30 | Klaipėda | Viltė P. | Lora Andriuškienė | Nuotolinis konkursas, „Dainuojančios kanklės“ 1-4 klasių mokiniams | II vietos diplomas |
2022-04-30 | Klaipėda | Emos K. ir Eleonoros P. duetas | Lora Andriuškienė | Nuotolinis konkursas, „Dainuojančios kanklės“ 1-4 klasių mokiniams | II vietos diplomas |
2022-04-30 | Klaipėda | Agnė K. | Lauros Petkienės | Nuotolinis konkursas, „Dainuojančios kanklės“ 1-4 klasių mokiniams | II vietos diplomas |
2022 04 30 | Panevėžys | Kanklininkių ansamblis „Mėta“ (Dagnė N., Greta V., Milena R., Vytautė G., Kamėja J., Mantė B., Gustė R.) | Lora Andriuškienė |
IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „TIRLYTIS“
|
I vietos laureato diplomas |
2022 04 30 | Panevėžys | Mišrus ansamblis (Milena R. (skrabalai), Viltė P. (lamzdelis), Abigail Maria P. (akordeonas), Justina V. (bosinis akordeonas) | Darius Daknys
Linas Onaitis |
IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „TIRLYTIS“ | I vietos laureato diplomas |
2022 04 30 | Panevėžys | Andrius P. | Darius Daknys | IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „TIRLYTIS“ | I vietos laureato diplomas |
2022 04 30 | Panevėžys | Gustė R. | Lora Andriuškienė | IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „TIRLYTIS“ | I vietos laureato diplomas |
2022 04 30 | Panevėžys | Dagnė N. | Lora Andriuškienė | IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „TIRLYTIS“ | I vietos laureato diplomas |
2022 04 30 | Panevėžys | Gojus M. | Darius Daknys | IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „TIRLYTIS“ | II vietos laureato diplomas |
2022 04 30 | Panevėžys | Milena R. | Lora Andriuškienė | IX respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „TIRLYTIS“ | II vietos laureato diplomas |
2022 -05-07 | Gargždai | Kamėja J. | Laura Petkienė | Jaunųjų atlikėjų konkursas „In Corpore“ | II vietos laureato diplomas |
2022 -05-07 | Gargždai | Augustė J. | Zita Bružienė | Jaunųjų atlikėjų konkursas „In Corpore“ | II vietos laureato diplomas |
2022 -05-07 | Gargždai | Pučiamųjų instrumentų ansamblis Augustė P., Monika P., Emilija J. | Jūratė Rastaitienė, Gediminas Kalinas | Jaunųjų atlikėjų konkursas „In Corpore“ | II vietos laureato diplomas |
2022-05-07 | Klaipėda | VILTĖ P. | Lora Andriuškienė | X Tarptautinis jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais konkursas „Muzikos Burtai“ | I vietos diplomas |
2022-05-14 | Šiauliai | Ansamblis „Mėta“: Dagnė N., Milena R., Gustė R., Mantė B., Vytautė G., Kamėja J. | Lora Andriuškienė | VII Tarptautinis Prano Stepulio kamerinių ansamblių konkursas | III vietos laureato diplomas |
2022-05-14 | Šiauliai | Mišrus ansamblis: Milena R. (skrabalai), Viltė P. (lamzdelis), Abigail Maria P. (akordeonas), Justina V. (bosinis akordeonas) | Darius Daknys
Linas Onaitis |
VII Tarptautinis Prano Stepulio kamerinių ansamblių konkursas | III vietos laureato diplomas |
2022 -05-15 | Radviliškis | Emilė N. | Jovita Vengrienė | Vl tarptautinis virtualus jaunųjų pianistų konkursas „Polifonija ir Aš“ | II vietos diplomas |
2022 -05-15 | Radviliškis | Ugnė N. | Jovita Vengrienė | Vl tarptautinis virtualus jaunųjų pianistų konkursas „Polifonija ir Aš“ | II vietos diplomas |
2022 -05-15 | Radviliškis | Lėja B. | Jovita Vengrienė | Vl tarptautinis virtualus jaunųjų pianistų konkursas „Polifonija ir Aš“ | III vietos diplomas |
2022-05-20 | Šiauliai | Džiugas E. | Linas Onaitis | XIV tarptautinis festivalis – konkursas „Linksmasis akordeonas“ | I vietos diplomas |
2022-05-20 | Šiauliai | Jonas M. | Linas Onaitis | XIV tarptautinis festivalis – konkursas „Linksmasis akordeonas“ | II vietos diplomas |
2022-05-20 | Šiauliai | Augustė J. | Zita Bružienė | XIV tarptautinis festivalis – konkursas „Linksmasis akordeonas“ | I vietos diplomas |
2022-05-20 | Šiauliai | Monika K. | Zita Bružienė | XIV tarptautinis festivalis – konkursas „Linksmasis akordeonas“ | III vietos diplomas |
2022-05-20 | Šiauliai | Adelija R. | Janina Mažonaitė | XIV tarptautinis festivalis – konkursas „Linksmasis akordeonas“ | III vietos diplomas |
2022-05-20 | Šiauliai | Trio: Kipras S., Adelija R. ir Anchelis Dominguez B | Janina Mažonaitė ir Virginijus Vaičiūnas | XIV tarptautinis festivalis – konkursas „Linksmasis akordeonas“ | II vietos diplomas |
2022-05-20 | Ukraina | Dagnė N. | Lora Andriuškienė | Tarptautinis nuotolinis konkursas „KŪRYBINGUMAS BE RIBŲ“ | I vietos diplomas |
2022-06- 04 | Vilnius | Augustė P. | Algirdas Bružas | XII Nacionalinis muzikos kūrinių konkursas ,,Mano nata“ | III vietos laureato diplomas |
2022-06- 04 | Vilnius | Anchelis Domingos B. | Algirdas Bružas | XII Nacionalinis muzikos kūrinių konkursas ,,Mano nata“ | Laureato diplomas |
2022-06-07 | Šiauliai | Jonas M. | Linas Onaitis | III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ | GRAND PRIX |
2022-06-07 | Šiauliai | Džiugas E. | Linas Onaitis | III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ | I laipsnio laureato diplomas |
2022-06-07 | Šiauliai | Kipras S. | Janina Mažonaitė | III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ | I laipsnio laureato diplomas |
2022-06-07 | Šiauliai | Giedrė G. | Janina Mažonaitė | III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ | II laipsnio laureato diplomas |
2022-06-07 | Šiauliai | Adelija R. | Janina Mažonaitė | III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ | II laipsnio laureato diplomas |
2022-06-07 | Šiauliai | Mišrus ansamblis Adelija R.(akordeonas), Kipras S. (akordeonas) ir Anchelis Domingues B. (mušamieji) | Janina Mažonaitė ir Virginijus Vaičiūnas | III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ | I laipsnio laureato diplomas |
2022-06-07 | Šiauliai | Monika K. | Zita Bružienė | III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ | I laipsnio laureato diplomas |
2022-06-07 | Šiauliai | Matas Š. | Zita Bružienė | III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ | II laipsnio laureato diplomas |
2022-06-07 | Šiauliai | Augustė J. | Zita Bružienė | III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ | II laipsnio laureato diplomas |
2022-06-07 | Šiauliai | Smiltė K. | Danguolė Jankevičienė | III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ | II laipsnio laureato diplomas |
2022-06-07 | Šiauliai | Eva K. | Danguolė Jankevičienė | III Šiaulių regiono akordeono muzikos konkursas ,,Draugystės tiltai“ | II laipsnio laureato diplomas |
2022-10-20 | Šiauliai | Austė N. | Lora Andriuškienė | V konkursas „Miklieji kanklininkų piršteliai“ | I vietos laureato diplomas |
2022-10-20 | Šiauliai | Agnė K. | Laura Petkienė | V konkursas „Miklieji kanklininkų piršteliai“ | II vietos laureato diplomas |
2022-10-20 | Šiauliai | Ema K. | Lora Andriuškienė | V konkursas „Miklieji kanklininkų piršteliai“ | I vietos laureato diplomas |
2022-10-20 | Šiauliai | Radvilė V. | Laura Petkienė | V konkursas „Miklieji kanklininkų piršteliai“ | III vietos laureato diplomas |
2022-10-20 | Šiauliai | Eleonora P. | Lora Andriuškienė | V konkursas „Miklieji kanklininkų piršteliai“ | III vietos laureato diplomas |
2022-10-20 | Šiauliai | Gustė R. | Lora Andriuškienė | V konkursas „Miklieji kanklininkų piršteliai“ | II vietos laureato diplomas |
2022-10-20 | Šiauliai | Vytautė G. | Laura Petkienė | V konkursas „Miklieji kanklininkų piršteliai“ | II vietos laureato diplomas |
2022-10-20 | Šiauliai | Lukrecija P. | Lora Andriuškienė | V konkursas „Miklieji kanklininkų piršteliai“ | II vietos laureato diplomas |
2022-10-20 | Šiauliai | Kamėja J. | Laura Petkienė | V konkursas „Miklieji kanklininkų piršteliai“ | III vietos laureato diplomas |
2022-10-20 | Šiauliai | Milena R. | Lora Andriuškienė | V konkursas „Miklieji kanklininkų piršteliai“ | III vietos laureato diplomas |
2022-10-20 | Šiauliai | Dagnė N. | Lora Andriuškienė | V konkursas „Miklieji kanklininkų piršteliai“ | I vietos laureato diplomas |
2022-10-20 | Šiauliai | Mantė B. | Lora Andriuškienė | V konkursas „Miklieji kanklininkų piršteliai“ | II vietos laureato diplomas |
2022-11-19 | Kaunas | Džiugas E. | Linas Onaitis | I respublikinis akordeono pramoginės muzikos konkursas „Akordiada 2022“ | I vietos laureato diplomas |
2022-11-19 | Kaunas | Džiugas E., Jonas M., Gustas G. | Linas Onaitis | I respublikinis akordeono pramoginės muzikos konkursas „Akordiada 2022“ | II vietos laureatų diplomas |
2022-11-19 | Kaunas | Kipras S. ir Adelija R. | Janina Mažonaitė | I respublikinis akordeono pramoginės muzikos konkursas „Akordiada 2022“ | II vietos laureatų diplomas |
2022-12-06 | Šiauliai | Kornelija V. | Asta Jablonskienė | I respublikinis vaikų ir jaunimo solinio dainavimo konkursas | II vietos laureato diplomas |