Pasiekimai 2017 m.

Renginio laikas Renginio vieta Mokinys, kolektyvas Mokytojas Renginys Laimėjimas
2017-02-09 Šiauliai Gustas Janulis Evaldas Sidaras VI-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų festivalis-konkursas “Ritmas kitaip-2017″ Diplomantas
2017-02-15 Kelmė Evija Pranckūnaitė, Emilija Tomašūnaitė Lora Andriuškienė  IV respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“ II laipsnio diplomas
2017-02-17 Kupiškis Ugnė Gočelkytė Zita Bružienė II tarptautinis akordeonistų konkursas „Liepsnojantys akordeonai 2017“ III vietos laureato diplomas
2017-03-06 Radviliškis Eglė Mockaitytė, Jorūnė Paslavičiūtė  Sigita Zemitaitė, Olga Avdejeva I-asis tarptautinis instrumentinių ansamblių festivalis „Grokime kartu“ II vietos laureato diplomas
2017-03-06 Radviliškis Greta Kinčinaitė, Aidija Mockevičiūtė Sigita Zemitaitė, Sigita Jarašienė I-asis tarptautinis instrumentinių ansamblių festivalis „Grokime kartu“ II vietos laureato diplomas
2017-03-06 Radviliškis Liepa Trušytė, Agota Andrulytė Audronė Baranauskienė, Jūratė Narvilienė I-asis tarptautinis instrumentinių ansamblių festivalis „Grokime kartu“ III vietos laureato diplomas
2017-03-06 Radviliškis Simona Laurinėnaitė, Neda Maciūtė Janina Fokienė, Jūratė Narvilienė I-asis tarptautinis instrumentinių ansamblių festivalis „Grokime kartu“ III vietos laureato diplomas
2017-03-19 Vilnius  Emilija Tomašūnaitė Lora Andriuškienė XIII Nacionalinis Jono Švedo konkursas Laureato diplomas
2017-03-19 Vilnius Simona Janušauskaitė Darius Daknys XIII Nacionalinis Jono Švedo konkursas Laureato diplomas
2017-03-19 Vilnius Edvinas Viliušis Darius Daknys XIII Nacionalinis Jono Švedo konkursas Laureato diplomas
2017-03-19 Vilnius Evija Pranckūnaitė Lora Andriuškienė XIII Nacionalinis Jono Švedo konkursas III laipsnio diplomas
2017-03-22 Plungė Agnė Lukavičiūtė, Mantė Timofejavaitė, Gabrielė Donielaitė Jūratė Rastaitienė IX tarptautinis vaikų ir jaunimo festivalis-konkursas „Pavasario trimitai 2017“ II vietos laureato diplomas
2017-03-28/29 Vilnius Kipras Spulginas Janina Mažonaitė Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“ I vietos laureato diplomas
2017-03-28/29 Vilnius Adelija Razminaitė Janina Mažonaitė Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“ II vietos laureato diplomas
2017-03-28/29 Vilnius Gabrielius Zauragas, Kotryna Kirklytė, Gabrielė Nosamaitė, Rokas Krencius, Mantas Lukošiūnas Linas Onaitis Respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“ III vietos laureato diplomas
2017-03-29 Plungė Anna Sutkutė, Ervilėja Januškaitė, Rūta Vaišytė, Benita Čirvinskaitė, Liepa Vasiliauskaitė, Aurinta Zikaitė, Vakarė Vaubšaitė, Agnetė Kudrevičiūtė, Amelija Šadlauskaitė, Gabija Golubovaitė, Ugnė Jankauskytė, Mija Gudavičiūtė Asta Jablonskienė VIII-asis Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalis-konkursas „Skambioji daina 2017“ Diplomas
2017-03-30/04-02 Amsterdamas (Olandija) Erika Danilovaitė, Emilija Bučinskaitė, Greta Jakutytė, Donata Žukauskaitė, Augustina Perminaitė Kristina Kuprytė I tarptautinis folkloro festivalis I vieta
2017-04-05 Radviliškis Deimantė Kisieliūtė Karolina Butrimavičienė Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“ III vietos laureato diplomas
2017-04-05 Radviliškis Ema Skrebytė Karolina Butrimavičienė Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“ Diplomas
2017-04-05 Radviliškis Vaiva Kiaušinytė Jovita Vengrienė Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“ Diplomas
2017-04-07 Šiauliai Styginių ansamblis, Gabrielė Donielaitė Alma Balčiūnaitė, Jūratė Rastaitienė IV tarptautinis kamerinių ansamblių festivalis-konkursas „Fiori musicali“ Laureato diplomas
2017-04-07 Šiauliai Eimantas Dunajevas, Domantas Miklius, Edgaras Navickas Andrej Pliaskin IV tarptautinis kamerinių ansamblių festivalis-konkursas „Fiori musicali“ Laureato diplomas
2017-04-07 Šiauliai Eglė Mockaitytė, Jorūnė Paslavičiūtė Sigita Zemitaitė, Olga Avdejeva IV tarptautinis kamerinių ansamblių festivalis-konkursas „Fiori musicali“ Diplomas
2017-04-07/08 Vilnius Dovydas Sakas Karolis Pukinskis Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Ventus Musicale“ Diplomas
2017-04-21 Šiauliai Anna Sutkutė, Ervilėja Januškaitė, Benita Čirvinskaitė, Liepa Vasiliauskaitė, Aurinta Zikaitė, Vakarė Vaubšaitė, Amelija Šadlauskaitė, Ugnė Jankauskytė, Mija Gudavičiūtė Asta Jablonskienė III-sis respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Dainos sparnais“ II vietos laureato diplomas
2017-04-30 Šiauliai Jokūbas Andrulis, Domantas Kalinas, Armandas Zimka, Simonas Pilipavičius Darius Daknys V tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas II laipsnio diplomas
2017-04-30 Šiauliai Aistė Bartašiūnaitė, Akvilė Perminaitė, Austėja Liutkutė, Neda Miltinytė Lora Andriuškienė, Jūratė Rastaitienė V tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas III laipsnio diplomas
2017-04-30 Šiauliai Augustina Perminaitė, Emilija Bučinskaitė, Erika Danilovaitė, Greta Jakutytė, Donata Žukauskaitė Kristina Kuprytė V tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas III laipsnio diplomas
2017-04-30 Šiauliai Evija Pranckūnaitė, Emilija Tomašūnaitė Lora Andriuškienė V tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas Diplomas
2017-04-28/30 Riga (Latvija)-Stokholmas (Švedija) Jaunių choras „Versmė“ Eugenija Balvočienė VII tarptautinis festivalis-konkursas „Talent show 2017“ I vietos diplomas
2017-04-26 Šiauliai Aidija Mockevičiūtė Roma Brazienė Šiaulių regiono muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas I vietos diplomas
2017-04-26 Šiauliai Gustė Gruzdaitė Roma Brazienė Šiaulių regiono muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas II vietos diplomas
2017-04-29/05-03 Drogobič (Ukraina) Gabrielius Zauragas, Kotryna Kirklytė, Rokas Krencius, Mantas Lukošiūnas Linas Onaitis X-asis tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“ II laipsnio diplomas
2017-04-29/05-03 Drogobič (Ukraina) Kipras Spulginas Janina Mažonaitė X-asis tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“ III laipsnio diplomas
2017-04-29/05-03 Drogobič (Ukraina) Adelija Razminaitė Janina Mažonaitė X-asis tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“ Diplomas
2017-04-29/05-03 Drogobič (Ukraina) Darvydas Zalepūga Zita Bružienė X-asis tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“ Diplomas
2017-04-29/05-03 Drogobič (Ukraina) Ugnė Gočelkytė Zita Bružienė X-asis tarptautinis bajanistų ir akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“ Diplomas
2017-05-05 Jasyne (Ukrainas) Kipras Spulginas Janina Mažonaitė II-asis tarptautinis konkursas-festivalis „Guculska Rodina-2017“ II vietos laureato diplomas
2017-05-05 Jasyne (Ukrainas) Adelija Razminaitė Janina Mažonaitė II-asis tarptautinis konkursas-festivalis „Guculska Rodina-2017“ III vietos laureato diplomas
2017-05-05 Jasyne (Ukrainas) Ugnė Gočelkytė Zita Bružienė II-asis tarptautinis konkursas-festivalis „Guculska Rodina-2017“ III vietos laureato diplomas
2017-05-05 Jasyne (Ukrainas) Darvydas Zalepūga Zita Bružienė II-asis tarptautinis konkursas-festivalis „Guculska Rodina-2017“ III vietos laureato diplomas
2017-06-03 Vilnius Andrėja Vasiliauskaitė Algirdas Bružas VIII nacionalinis moksleivių muzikos kūrinių konkursas „MANO NATA“ Diplomas
2017-06-03 Vilnius Lukas Aluzas Algirdas Bružas VIII nacionalinis moksleivių muzikos kūrinių konkursas „MANO NATA“ Diplomas
2017-06-06/08 Prienai Agota Andrulytė, Liepa Trušytė Jūratė Narvilienė, Audronė Baranauskienė V tarptautinis konkursas „Olimpo musicale 2017“ II vietos laureato diplomas
2017-06-06/08 Prienai Deimantė Kisieliūtė, Ema Skrebytė Karolina Butrimavičienė V tarptautinis konkursas „Olimpo musicale 2017“ Diplomas
2017-11-04 Praha (Čekija) Ugnė Gočelkytė Zita Bružienė Tarptautinis akordeonistų konkursas II vietos laureato diplomas
2017-11-04 Praha (Čekija) Smiltė Kancerytė Danguolė Jankevičienė Tarptautinis akordeonistų konkursas III vietos laureato diplomas
2017-11-04 Praha (Čekija) Abigail Maria Parker Danguolė Jankevičienė Tarptautinis akordeonistų konkursas III vietos laureato diplomas
2017-11-05 Panevėžys Pučiamųjų instrumentų orkestras Anatolijus Kavaliauskis Respublikinis Juozo Gudavičiaus vardo muzikos konkursas „Kur giria žaliuoja“ III laipsnio diplomas
2017-11-29 Klaipėda Gustė Ragėnaitė Lora Andriuškienė VI-asis Žemaitijos ir Klaipėdos krašto muzikos ir meno mokyklų jaunųjų kanklininkių etiudo konkursas I laipsnio diplomas
2017-11-29 Klaipėda Leticija Januškaitė Lora Andriuškienė VI-asis Žemaitijos ir Klaipėdos krašto muzikos ir meno mokyklų jaunųjų kanklininkių etiudo konkursas III laipsnio diplomas
2017-12-09/11 Tallinn (Estija) Jaunių choras „Versmė“ Eugenija Balvočienė XVII tarptautinis vaikų ir jaunimo kūrybos konkursas-festivalis „ADVENT TALLINN 2017“ I laipsnio diplomas ir „GRAND PRIX“
2017-12-14 Šiauliai Dovilė Balbonaitė Audronė Baranauskienė Bendrojo fortepijono ir antrojo muzikos instrumento (fortepijonas) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Diplomas
2017-12-14 Šiauliai Kajus Matas Stakaitis Audronė Baranauskienė Bendrojo fortepijono ir antrojo muzikos instrumento (fortepijonas) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, Diplomas

 

Informacija atnaujinta — 2017-12-18 | << ATGAL

Šiaulių „Dainų muzikos mokykla“
Įstaigos kodas 191819380
A. s.
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorius – Algirdas Navickas

Dainų g. 26, LT-78273 Šiauliai.
Telefonas (8 41) 55 27 78
Faksas (8 41) 55 27 78
El. p. dumm@splius.lt

2018 © Šiaulių Dainų muzikos mokykla
NEĮGALIESIEMS