Konkursas „Naujieji atradimai“

2021-02-15 Utenos meno mokykla organizavo Respublikinį virtualų jaunųjų atlikėjų konkursą „Naujieji atradimai“, Dainų muzikos mokyklos Mišrus ansamblis, kurį sudarė: Augustė P. (fleita), mokytoja Jūratė Rastaitienė,  Dagnė N. ir Gustė R. (kanklės), mokytoja Lora Andriuškienė  laimėjo III vietos laureato diplomą.

Konkurse taip pat dalyvavo Šiaulių Dainų muzikos mokyklos mokiniai Paula C. (eufonija) ji laimėjo I vietos laureato diplomą, Aivaras J. (kornetas) –  I vietos laureato diplomą, Viltė J. (althornas) – I  vietos laureato diplomą.  Jų mokytojas Anatolijus Kavaliauskis, akompanavo Andrius Bartulis.

Dar konkurse dalyvavo ir buvo apdovanoti  Elija B. (kornetas) ir Jokūbas V. (trimitas) jie laimėjo  III vietos laureato diplomą, Jonas B.(kornetas) tapo diplomantu, o duetas Eglė B. (fortepijonas), mokytoja Jūratė Narvilienė ir Jonas B. (kornetas) taip pat laimėjo III vietos laureato diplomą. Jų  mokytojas Karolis Pukinskis, koncertmeisteris Andrius Bartulis.

Tame pačiame konkurse dalyvavo ir kanklių specialybės mokinė Vytautė G.  ir laimėjo II vietos laureato diplomą, mokytoja Laura Petkienė.

Jaunųjų atlikėjų konkurse dalyvavo pianistė-solistė Ieva B., kuri pelnė III vietos laureato diplomą, fortepijoninis ansamblis Agota A. ir Eglė B. pelnė II vietos laureato diplomą, jų mokytoja yra Jūratė Narvilienė.

Šiame konkurse dalyvavo ir Monika P. (fleita). ji buvo apdovanota III vietos laureato diplomu. Jos mokytoja Jūratė Rastaitienė.
Konkurse taip pat dalyvavo fortepijono skyriaus mokinės Ugnė T.  ir Rasa M., mokytoja Jovita Vengrienė. Mergaitės tapo  konkurso diplomantėmis.

Iš viso konkurse varžėsi 1163 dalyviai iš 103 Lietuvos mokyklų. Konkursas buvo vienas didžiausių Lietuvos nuotolinių muzikiniu konkursu. Dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga vertinimo komisiją, sudaryta iš garsiausių Lietuvos pedagogų ir atlikėjų. Todėl laimėjimai yra labai svarūs.

Sveikiname dalyvius ir mokytojus. Mokyklos bendruomenė.

                                         

Šiaulių „Dainų muzikos mokykla“
Įstaigos kodas 191819380
A. s.
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 26, LT-78273 Šiauliai.
Telefonas (8 41) 55 27 78
Faksas (8 41) 55 27 78
El. p. dumm@splius.lt

2021 © Šiaulių Dainų muzikos mokykla
NEĮGALIESIEMS